dr n. med.Teresa Żak

Średnia:
4.8512345
10 opinii

• 5

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentna, miła i cierpliwa. Anna.

• 5

Pani Doktor jest profesjonalna, konkretna, bardzo miła i cierpliwa. Dzięki Jaj pomocy schudłam 20 kg i mam zamiar jeszcze 8-10. Czuję się świetnie. Ni miałam efektu jojo a moje cukry się unormowały. Również ciśnienie krwi mam w normie. To lekarz nie tylko z doskonałą wiedzą medyczną ale i ci do dobrego żywienia. Polecam wszystkim. Magdalena G.

• 5

Z całego serca polecam Panią Doktor. Długo szukałem pomocy u innych endokrynolzłogów i zawsze byłam zbywania . Nikt z nich nie zna się na piętach i pacjentów z otyłością traktuje jak zło konieczne. Dodam, że dotychczas nikt z nich nie rozpoznał u mnie choroby tarczy chociaż miałam już objawy, o których mówiłam od dawna. Z mojego TSH 4,8 wręcz się wyemitowano. Dopiero u Pani dr Żak znalazłam profesjonalną opiekę i wsparcie. Dostałam leczenie, dietę i inne zlecenia dzięki czemu schudlam i czuje się świetnie. Praca i zaangażowanie Pani Dr Żak wobec pacjentów nie mają sobie równych. Dziękuje i będę poleciała rodzinie i znajomym. Dodam że z zawodu jestem pielęgniarką :-)

• 5

Najlepszy lekarz jakiego znam. Doskonała i wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko spokojnie tłumaczy i zawsze można się skontaktować telefonicznie czy przez e-mail. Przy tym elegancka i kulturalna. Zaangażowanie Pani Doktor Żak i czas poświęcony pacjentom nie mają sobie równych i są bezcenne. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Oby więcej było takich lekarzy.

• 5

Poniższe opinie są wyraźnie złośliwe i niemerytoryczne. Jestem od dawna pacjentką Pani Doktor i mogę wraz z córką zaświadczyć, że jest najlepszym specjalistą i najuczciwszym człowiekiem jakiego znam. Poświęca pacjentom maksimum uwagi i czasu i zaangażowania. Wyleczyła i odchudziła mnie i córkę, chodziłyśmy po innych lekarzach bez skutku i dopiero Pani doktor uczciwie i fachowo objęła nas opieką. Cena 150 zł tak ludzkie i profesjonalne podejście to w przypadku Pani Doktor stanowczo ZA MAŁO! Dziękujemy. Ewa z córką.

• 2
  • 2

Po przeczytaniu opinii na temat dr Teresy Żak postanowiłam wybrac się na prywatną wizytę. Niestety pani dr nie spełniła moich oczekiwań:/ W cenie nie było żadnego badania, tj. usg. Jedynie 15 min rozmowy, skierowania na płatne badania..no i jeszcze wizytówki innych lekarzy, których poleca. Odniosłam wrażenie, że dietetyka jest jej mocną stroną, jeżeli chodzi o endokrynologię nie powiedziałabym. Jestem zawiedziona.

• 5

Pani Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem, jakiego spotkałem. Jej rozległa wiedza i sposób w jaki z niej korzysta bardzo mi imponują. Do tego dochodzi kultura osobista i cierpliwość. Teraz wiem,na czym polega moja choroba jak postępować i co jeść. Tylko u Pani doktor będę się leczył i polecam wszystkim to samo.

• 5

Znakomity lekarz. Cierpliwie zbiera wywiad, bada dokładnie, wnikliwie analizuje wyniki. ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ. Leczy skutecznie. Polecam!

• 5

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia przez Panią Dr Teresę Żak. Diagnoza trafna za pierwszym razem, leczenie skuteczne za pierwszym razem a dodatkowe porady dietetyczne to coś czego inni lekarze po prostu nie oferują. Znakomity Endokrynolog.

• 5

Pani Doktor od dawna leczy mnie i moje dzieci. Dokładnie bada. Diagnoza w 100 % trafna. I jeszcze ustalił zdrową dietę.To znakomity lekarz specjalista. Polecam gorąco wszystkim!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat