dr n. med.

Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog, Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Krzycka 69
Wrocław
51,068659216,9955639509 802 017
teresa.zak@antiagingmed.pl

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22


Złotoryja
51,125931615,9213852

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.8/5
Kompleksowość podejścia
4.8/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.8/5
Ilość poświęconego czasu
4.8/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
4.8/5
Średnia:
4.85
12 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

5,0/5

Pani doktor Teresa Żak jest najrzetelniejszym lekarzem, jakiego znam. Dokładnie zbiera wywiad, dokładnie bada, zleca trafne badania. Nie zlekceważyła żadnego z moich objawów i skarg. Zna się też na zdrowym żywieniu i odchudzaniu. Wizytę u Pani Doktor polecam wszystkim.

5,0/5

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentna, miła i cierpliwa. Anna.

5,0/5

Pani Doktor jest profesjonalna, konkretna, bardzo miła i cierpliwa. Dzięki Jaj pomocy schudłam 20 kg i mam zamiar jeszcze 8-10. Czuję się świetnie. Ni miałam efektu jojo a moje cukry się unormowały. Również ciśnienie krwi mam w normie. To lekarz nie tylko z doskonałą wiedzą medyczną ale i ci do dobrego żywienia. Polecam wszystkim. Magdalena G.

5,0/5

Z całego serca polecam Panią Doktor. Długo szukałem pomocy u innych endokrynolzłogów i zawsze byłam zbywania . Nikt z nich nie zna się na piętach i pacjentów z otyłością traktuje jak zło konieczne. Dodam, że dotychczas nikt z nich nie rozpoznał u mnie choroby tarczy chociaż miałam już objawy, o których mówiłam od dawna. Z mojego TSH 4,8 wręcz się wyemitowano. Dopiero u Pani dr Żak znalazłam profesjonalną opiekę i wsparcie. Dostałam leczenie, dietę i inne zlecenia dzięki czemu schudlam i czuje się świetnie. Praca i zaangażowanie Pani Dr Żak wobec pacjentów nie mają sobie równych. Dziękuje i będę poleciała rodzinie i znajomym. Dodam że z zawodu jestem pielęgniarką :-)

5,0/5

Najlepszy lekarz jakiego znam. Doskonała i wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko spokojnie tłumaczy i zawsze można się skontaktować telefonicznie czy przez e-mail. Przy tym elegancka i kulturalna. Zaangażowanie Pani Doktor Żak i czas poświęcony pacjentom nie mają sobie równych i są bezcenne. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Oby więcej było takich lekarzy.

5,0/5

Poniższe opinie są wyraźnie złośliwe i niemerytoryczne. Jestem od dawna pacjentką Pani Doktor i mogę wraz z córką zaświadczyć, że jest najlepszym specjalistą i najuczciwszym człowiekiem jakiego znam. Poświęca pacjentom maksimum uwagi i czasu i zaangażowania. Wyleczyła i odchudziła mnie i córkę, chodziłyśmy po innych lekarzach bez skutku i dopiero Pani doktor uczciwie i fachowo objęła nas opieką. Cena 150 zł tak ludzkie i profesjonalne podejście to w przypadku Pani Doktor stanowczo ZA MAŁO! Dziękujemy. Ewa z córką.

3,0/5

Po przeczytaniu opinii na temat dr Teresy Żak postanowiłam wybrac się na prywatną wizytę. Niestety pani dr nie spełniła moich oczekiwań:/ W cenie nie było żadnego badania, tj. usg. Jedynie 15 min rozmowy, skierowania na płatne badania..no i jeszcze wizytówki innych lekarzy, których poleca. Odniosłam wrażenie, że dietetyka jest jej mocną stroną, jeżeli chodzi o endokrynologię nie powiedziałabym. Jestem zawiedziona.

5,0/5

Pani Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem, jakiego spotkałem. Jej rozległa wiedza i sposób w jaki z niej korzysta bardzo mi imponują. Do tego dochodzi kultura osobista i cierpliwość. Teraz wiem,na czym polega moja choroba jak postępować i co jeść. Tylko u Pani doktor będę się leczył i polecam wszystkim to samo.

5,0/5

Znakomity lekarz. Cierpliwie zbiera wywiad, bada dokładnie, wnikliwie analizuje wyniki. ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ. Leczy skutecznie. Polecam!

5,0/5

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia przez Panią Dr Teresę Żak. Diagnoza trafna za pierwszym razem, leczenie skuteczne za pierwszym razem a dodatkowe porady dietetyczne to coś czego inni lekarze po prostu nie oferują. Znakomity Endokrynolog.

5,0/5

Pani Doktor od dawna leczy mnie i moje dzieci. Dokładnie bada. Diagnoza w 100 % trafna. I jeszcze ustalił zdrową dietę.To znakomity lekarz specjalista. Polecam gorąco wszystkim!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat