lekarz Teresa Zaniewska

Wspaniały lekarz a jeszcze wspanialszy człowiek. Nie zostawia swoich pacjentek bez opieki zawsze służy im pomocą o każdej porze. Lekarz całym sercem. Gorąco polecam.

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić. Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach). Pytać, pytać i jeszcze raz pytać bo potem może się okazać, że wizyta jest za podwójną cenę albo jeden podpis będzie was kosztował 100pln

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić.
Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach).

Polecam, czuję się "zaopiekowana" przez Panią Doktor. Dużo czasu pośięca zarówno młodym mamom jak również starszym pacjentkom.

Szczerze polecam Panią Doktor!!! Wspaniały człowiek, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, można z nią porozmawiać bez żadnej krempacji, a jej kompetencje uważam za naprawdę wysokie!!! Prowadziła moją ciąże i wiem, że z kolejną również wybiorę się do niej!!! Pozdrawiam

Gorąco polecam wizyty u Pani doktor:) Jest niezwykle ciepłą i uśmiechnięta osobą a przy tym jest bardzo profesjonalna i do każdej pacjętki podchodzi bardzo indywidualnie. Analizuje dokladnie kazdy niepokojacy objaw i szuka odpowiednich metod radzenia sobie z nimi. Odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco i uspokoi każda pacjentkę. Ufam jej w kwestii zdrowia mojego i maluszka. Światowej klasy lekarz z bieżącymi informacjami o nowinkach medycznych ze świata ginekologii i położnictwa:) Jej zawód to jej pasja. Pacjentka Klaudia

Jestem pacjentką Pani doktor Zaniewskiej od ponad 20 lat. To nie tylko wspaniały specjalista ale też wyjątkowa osobowość i człowiek służący dobrą radą. Wielokrotnie jej trafne porady dotyczące zdrowia pomogły mi w pokonaniu wielu problemów zdrowotnych... A teraz moja córka oczekuje bliźniaków i jestem pewna, że pod czułym okiem Pani doktor wszystko będzie w dobrze. Dziękuję Pani doktor za te wszystkie lata.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem,konkretna uprzejma odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy.Bardzo cieszę się że udało mi się trafic na tak dobrego ginekologa bo dzięki niej mamy wspaniałego synka ;)

Pani dr.Zaniewska jest profesjonalistką w swojej dziedzinie a przy tym wspaniałym uczciwym człowiekiem,zawsze pomocna.Dzięki jej uporowi i wiedzy udało mi się uniknąć operacji,przy niej człowiek czuje się bezpieczny.Dziękuję za wszystko wdzięczna E.P Katowice

bardzo dobra pani doktor wszystko dokladnie wytlumaczy spokojnie pomalu w razie potrzeby powtorzy raz jeszcze.wyrozumiala widac ze zna sie na swojej pracy i jest jej oddana tak jak swoim pam.nie jest wynioslatraktuje pacjentow z szacunkiem.polecam. RENATA Z LEICESTER

Wpisane słupki oceny mówią moim zdanie wszystko. To są naprawdę zasłużone "piątki".