lekarz Teresa Żukowska

Dermatolog

2,5

Nie polecam przy walce z trądzikiem. Swoją opinię wyrażam po upływie czasu i po wizycie u innego dermatologa. Trądzik to efekt czegoś, najczęściej tego co dzieje się w organizmie, bądź bakterii panującej na skórze. Leczyłam to co pani doktor stwierdziła na 1 rzut oka, dostałam maści i tyle, a trądzik znikał dzięki maściom i pojawiał po upływie czasu. Leczyłam objaw, a nie przyczynę. Wystarczyło zlecić badania krwi, posiew skóry, aby wiedzieć z czym przyszedł pacjent, a nie narzucać w ciemno maści bo pewnie zadziałają.... Nie polecam, takie leczenie że nie leczenie

Nie polecam pani doktor ponieważ dostałem silny antybiotyk, który nie wyleczył choroby. Na prywatnej wizycie pani doktor była bardzo miła, niestety zadaje mało pytań o chorobę, ale bardzo dużo zbędnych pytań na tematy niezwiązane z choroba.

W czasie płatnej, prywatnej wizyty Pani doktor była bardzo miła i rzeczowa, z uwagi na schorzenie które mam zrobiła mi testy, które niestety nic nie wykazały. Ps. Pani doktor umawia wszystkich na jedną godzinę i jest niezła kilkugodzinna kolejka !! Zaproponowała bym przyszedł do niej do przychodni i skieruje mnie wówczas do specjalistycznej poradni. Tak tez zrobiłem, po ok. 3 tygodniach udało się (bo Pani doktor o parę godzin wcześniej kończy pracę w przychodni niż to jest napisane na grafiku, dlatego też polowanie na lekarza trwało tyle czasu !). No ale wchodzę do gabinetu i mówię Pani doktor, jestem jak pani doktor proponowała. Na co Pani lekarz stwierdziła że dziś mnie nie przyjmie (nie da skierowania na badania), ponieważ zaczęła dziś wcześniej pracę i chce jak najszybciej skończyć pracę bo musi oddać samochód do mechanika. I kazał mi zapisać się na następny wolny termin,m który wypada w połowie sierpnia b.r. (a mamy początek czerwca !!!). Tak więc o ile macie dobre nerwy, dużo czasu no i schorzenie które poczeka aż Was przyjmą na wizytę to polecam Panią "doktor".

polecam bardzo, bardzo dobre podejście do dzieci. trafna diagnoza i leczenie. Szybki czas przyjęcia na wizytę.