dr Tersa Pruszkowska

2,7

Leczę sie juz pare lat u tej Pani doktor, zasadnicza wada to notoryczne spóźnianie się. Jeśli chodzi o badanie to nie jest bolesne, zawsze odpowiada na pytania, chętnie rozmawia z pacjentem. Zawsze kieruje na badania, pilnuje terminów badań jesli np. zażywa sie leki, nie przepisuje ich bez kontrolnych badań. Obecnie prowadzi moja ciąże i kieruje na wszystkie wymagane badania, które wykonuję w tej samej przychodni nieodpłatnie,robi też usg. W sumie nie mogę narzekać, prócz niepunktualności nie mam zarzutów.

Trzeba mieć do niej mnóstwo cierpliwości bo strasznie sie spóźnie i gada przez tel. ale kieruje na wszystkie badania, robi zabiegi (nadżerka) z kasy chorych w swoim prywatnym gabinecie. Pilnuje badań szczególnie jezeli ktoś zazywa tabletki. Polecam!

Ta pani to jakaś pomyłka a nie lekarz!Zacznijmy od tego że przyjmuje na NFZ a wszystkie badania trzeba robić prywatnie,jedną wizytę rozpisuje na 2,odbiera prywatne telefony w czasie badania.Jest nie uprzejma,nie tłumaczy tylko wiecznie mruczy coś pod nosem,notorycznie się spóźnia.Badanie u niej to sam ból i nic więcej!Jedno co ta pani potrafi robić dobrze to namawiać na prywatną wizytę. Nie polecam jej nikomu!

Nie polecam jej nikomu!