lekarz Tomasz Bartuzi

Lekarz rodzinny, Pediatra

Na rękach by nosić!!! Dzięki ci Boże za pana doktora! Leczy całą moją rodzinę od 12 lat. Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, ze świecą szukać takich lekarzy. Nieba bym mu uchyliła! Nie znam lepszego i życzę mu dużo zdrowia!

Lekarz z powołania, bardzo kompetentny, wysoka kultura osobista. Godny polecenia. Potrafi wyjaśnić sposób leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta.

Potrafi wyjaśnić sposób leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta.

Znakomity lekarz można powiedzieć, że rodzinny na bogato . Żyję prawie 50 lat...kurcze już prawie pięćdziesiątka na karku, minęło jak pstryknąć palcami nie wiadomo kiedy..... i nie spotkałem w życiu lepszego lekarza tak bardzo ukierunkowanego na pacjenta. Empatyczny i konkretny zawsze trafna ocena dolegliwości, skuteczny w leczeniu co najważniejsze dla mnie jako pacjenta. Korzystamy z porad Pana doktora całą rodziną od lat i serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w chorobie. Życzę wszystkim lekarza z takim podejściem do pacjenta bo mieć takiego lekarza to jak trafić szóstkę w totolotka. Długiego życia w zdrowiu Panie doktorze.

Super lekarz, prawdziwy z powołania, godny zaufania, bardzo miły, nigdy nie odmawia pomocy, godny polecenia

Najlepszy lekarz jaki może być. Zawsze, gdy potrzebne jest jakieś zwolnienie, skierowanie Pan Tomasz od razu się tym zajmuje. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentom, nawet po godzinach przyjęć. Zdecydowanie polecam!

Mam już dużo lat i wiele widziałem i przeżyłem. Mogę tylko powiedzieć, to wspaniały lekarz. Rzadko niestety się takich spotyka

Gorąco polecam Pana Doktora , który jest wspaniałym lekarzem i nigdy mnie nie zawiódł. Leczy mnie i moje dzieci od kliku lat i muszę stwierdzić , że diagnozy są zawsze trafne a leczenie skuteczne. Jest przy tym niezwykle kontaktowy i uczynny, zawsze szczegółowo wyjaśnia naturę choroby oraz sposób leczenia. Ma niesamowite podejście do dzieci, które wychodzą uśmiechnięte i obdarowane prezentami a co najważniejsze skutecznymi lekami.Prawdopodobnie najlepszy lekarz w Ostródzie i okolicach. Wiem to ponieważ wcześniej bezskutecznie leczyłam swoje dzieci u innych doktorów i dopiero u niego uzyskałam pomoc. Poza tym ma bardzo dobrą opinię w mieście tylko niestety ma dużo ludzi i ciężko się dostać , ale nie odmawia pomocy po godzinach.

Pan Doktor leczy całą moją rodzinę począwszy ode mnie i żony , poprzez córkę z mężem i dwójką wnucząt i mogę powiedzieć , że nie spotkałem nigdy lekarza o takiej wiedzy , intuicji i umiejętnościach. Polecam

Lekarz godny polecania, od lat leczy moje dzieci. Bardzo kontaktowy i przyjazny. Jako specjalista jest bardzo efektywny. Polecam

Znakomity lekarz , b. dobre podejście do pacjenta, ma wiedzę i wyczucie , jest otwarty na ludzi. Miałem gorączkę i nie mogłem się dostać do lekarza, ale p. Bartuzi zgodził się mnie przyjąć , dał antybiotyk i zwolnienie. Słyszałem też,że jest świetnym kickboxerem i prowadzi zajęcia z samoobrony. Polecam wszystkim, Dobry i ciepły człowiek.