dr Tomasz Biskupski

Protetyk, Stomatolog

<br/>
Dr Tomasz Biskupski specjalizuje się także <strong>implantologii</strong> i <strong>stomatologii estetycznej</strong>. <br/><br/>

<br/>

Wejście w progi gabinetu pozwala nam poczuć bezpieczeństwo, spokój, harmonię oraz fachowość usług. Wnętrze każdego pomieszczenia emanuję profesjonalizmem jak i również wspaniałą atmosferą, która nie opuszcza nas od momentu zajęcia miejsca na fotelu aż do ukończenia wizyty. Sama osoba dr Biskupskiego budzi zaufanie, bezpieczeństwo, empatię, kunszt, maestrię oraz obeznanie z wykonywanym zawodem lekarza stomatologii estetycznej i protetyki. Jakość świadczonych tam usług w "Remedium" jest solidna, utwierdza nas z dużym obeznaniem zawodu, wirtuozostwem oraz olbrzymią znajomością fachu stomatologa. Jestem zauroczony i bardzo zadowolony z jakością zastosowanych zabiegów w mojej jamie ustnej ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) i na pewno powrócę tam niejednokrotnie. Polecam K.M.Kolczarek.

Jestem zaskoczony tyloma pozytywnymi opiniami. Stomatolodzy niekompetentni. Odwalanie fuszerki. Koronka robiona przez kowala, nie technika. Mostek też spieprzony. Po roku wszystko się sypie - do poprawki. Każą płacić za samo otwarcie ust! - jako tzw. konsultacja 2min. ooo ma Pan 3 ubytki (pokazałem zdjęcie) no to cyk 40zł!-ewidentne wyciąganie kasy od pacjentów. Szkoda czasu, kasy, stresu. Z czystym sumieniem nie polecam!

Nie polecam zabiegu czyszczenia zebow i usuwania kamienia. Pomino duzych kosztow po zabiegu nadal mialam widoczny kamien nazebny oraz zeby nie byly dokladnie wyczyszczone. a moglam isc gdzie indziej, zaplacic mniej niz polowe tej ceny i miec czyste zeby :(

Wspaniali stomatolodzy. Cena jest warta efektu. Oboje są bardzo uprzejmi i robią ząbki dokładnie, a moje ząbki należą do nieciekawych. Spokojnie mogę polecić.

BYŁEM ZASIEGNĄC INFORMACJI NA TEMAT IMPLANTÓW,KOSZT 1 IMPLANTA TO 6 TYS ZŁOTYCH JAK NA PABIANICE TO CENY KOSMICZNE, W ŁODZI MOZNA ZROBIC ZA 3-4TYS ZL,A JAK SIE POSZUKA TO ZA 1800.

Wspaniały lekarz. Do tej pory jedyny kompetentny i do tego bardzo sympatyczny. Moje zęby, które należały do dość nieciekawych, doprowadził do tak fenomenalnego stanu, że zaczęto prawić mi komplementy na temat mojego uśmiechu. Ceny są wysokie. Mimo to warto, bo do tej pory też płaciłam stomatologom, a usługi były niefachowe, już nie wspominając o rezultatach, po prostu tragedia. Żałuję, że wcześniej nie było gabinetu dr. Biskupskiego. Nie musiałby ratować zniszczeń swoich kolegów po fachu..

Żałuję, że wcześniej nie było gabinetu dr. Biskupskiego.
Nie musiałby ratować zniszczeń swoich kolegów po fachu..