dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz, pełen spokoju i ciepła dla pacjenta. Miałam 25 lat, gdy mnie zoperował. Bardzo się bałam. Po operacji sam przyszedł zapytać jak się czuję. Następnego dnia już byłam w domu. Dziękuję Panu Bogu, że to właśnie Pan doktor Bojarowski (wtedy ordynator oddziału) mnie operował. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

kilka lat temu Pan doktor diagnozował mnie i przeprowadzał zabieg nie mam żadnych zastrzeżeń Tak to prawda jest bezpośredni ale jak tak wolę Kilka lat pózniej zajmował sie moja siostra ktora miala nowotwora zlosliwego piersi i tez sie z Nia nie ciućkal To wszystko zlezy od podejścia pacjenta czy idziemy po słodkiego cukierka bez żadnych konkretów czy po gorzka prawde ale z fachowa pomoca Nigdy nie było mowy o pieniądzach.Często przychodziłam nie umówiona i przyjmował mnie bez problemu chociaż czasem miedzy zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut ...

zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut rozmowy wystarczyło Bardzo mocno polecam.
Bardzo mocno polecam.

Typowa znieczulica, mimo że był w pracy, nie przyjął chorej kobiety, która prosiła o prostą konsultację dotyczącą dalszego leczenia. Zapewne chciał odpocząć przed przyjęciami Pacjentów w swoim prywatnym gabinecie. A wydawałoby się, że tytuł naukowy zobowiązuje, w tym przypadku to tylko papier.

WYPĘDZIŁ MOJĄ TEŚCIOWĄ ZA DRZWI BO GO ZBLUZGAŁA, ZA TO ŻE SIĘ SPÓŻNIŁ. TEŚCIOWA STARA RURA, TAK SIĘ ZDENERWOWAŁA, ŻE KOPNĘŁA W KALENDARZ. TERAZ MAMY POGRZEB I JEST SUPER. SZCZERZE POLECAM !!!!!

Kompetencje pewnie ma ale traktowanie pacjentów mam zastrzeżenia .....po tym jak potraktował moją Mamę . Poszliśmy prosic o pomoc a Pan doktor opryskliwie odpowiedział "tu nie ma co operować" wiem ,że rak to straszna choroba ale ludzie chorzy na tą chorobe też potrzebuja troche serca a nie hamstwa.....zraziłam sie do tego Pana .....a Mama zmarła.....[*]

Polecam tego lekarza jest oddany nauce i pacjentom. 10. lat temu leczyłam się u pana doktora do dnia dzisiejszego mnie pamieta i jak do niego dzwonia z problemami zdrowotnymi ma czas dla mnie oraz dla moich znajomych ktorzy potrzebowali pomocy medycznej. Jest szery w swoich odpowiedziach na temat choroby i ewntualnego dalszego leczenia dlatego polecam go bo warto. Pozdrawiam Katarzyna

fachowiec przez duże F nie będę się rozpisywał w jaki sposób pomógł mojej żonie ale zrobił to jak najbardziej fachowo przeprowadzając bardzo poważną operację, która powiodła się w 100 procentach polecam tego lekarza to świetny człowiek.

Profesjonalny, bardzo sympatyczny. Złote ręce. Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Profesjonalny, bardzo sympatyczny. Złote ręce.
Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Dr Bojarowski 10 lat temu uratował mi życie.dowiedziałam się będąc młodą kobietą i mamą,że mam czerniaka.on mnie operował, prowadził przez pięć lat.ktoś pisze,że dr jest szczery do bólu-to właśnie jego bolesna prawda dała mi siłę do walki z tym paskudztwem.zrozumiałam,że cokolwiek się wydarzy trzeba spróbować jakoś żyć po.dzisiaj mogę mu podziękować za wszystko.i polecić oczywiście!Magda

Bardzo dobry lekarz. Miły, otwarty na rozmowę i ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam tego lekarza.