lek. dent. Tomasz Buczko

Plomby wypadają - no jak niechlujnie wykonana praca to wypadają. Niestety okazuje się to po jakimś czasie - nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy. Pan Tomasz wmówi wszystko żeby tylko zyskać klienta, ale niestety jest niekompetentny. Omijać z daleka.

Była to normalna wizyta kontrolna, dodatkowo chciałem usunąć kamień. W czasie całej wizyty nie dostałem papierowego "fartuszka" (u wszystkich innych stomatologów jest to standard), w czasie usuwanie kamienia: ślinociąg został źle zamocowany, ślina ciekła mi po brodzie i ciuchach - zero reakcji. Samo usuwanie przeprowadzane było chyba sprzętem do borowanie, bolało jak cholera, do tego mam pokaleczone dziąsła. Typowy gabinet kontraktowy, gdzie umiejętności lekarza są na tyle nikłe, że przez czas swojej praktyki (w tym przypadku 10 lat) nie udało mu się zdobyć własnych pacjentów.

Chodzę do niego od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Sympatyczny i godny polecenia lekarz.

jest the best !!!!! jest the best !!!!! jest the best !!!!! jest the best !!!!! jest the best !!!!!