lekarz Tomasz Buczkowski

Ortopeda, Traumatolog

Jestem pod wrażeniem pana doktora. Uprzejmy, spokojny wszystko wytłumaczył. Po operacji na NFZ nikt nic mi nie wytłumaczył. Bardzo brakuje takich lekarzy z ogromna wiedza i podejściem do pacjenta. Polecam !!

Z synem byłam u kilku specjalistów ortopedów, po tym jak jeden z takowych specjalistów doprowadził syna niemalże na wózek inwalidzki... To Pan doktor poświęcił nam prawie 2h swojego cennego prywatnego czasu już po pracy, aby zbadać mi syna, na spokojnie i rzetelnie poinformował nas o toku leczenia jaki widzi, aby nas uspokoić i zapewnić, że trafiłam w odpowiednie ręce! Bie wziął za to ani grosza, a zajął się nami naprawdę cudownie... Po raz pierwszy w życiu poczułam, że jakiemuś ortopedzie po prostu się chce. Dziękuję i ja i syn. Polecam. ...

Bie wziął za to ani grosza, a zajął się nami naprawdę cudownie...
Po raz pierwszy w życiu poczułam, że jakiemuś ortopedzie po prostu się chce.
Dziękuję i ja i syn.
Polecam.
PS. Nagle i na NFZ okazało się, że faktycznie syn ma poważne i już tylko operacyjne deformacje i to u lekarza, który wyśmiał mnie wcześniej i zakończył leczenie zanim je zaczął...🙈

Lekarz bardzo kompetentny bardzo trafnie ocenił moje schorzenie i wytłumaczył co mi dolega przy tym bardzo miły i sympatyczny polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, proste wytłumaczenie na czym polega problem i dokładna informacja o leczeniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Nie polecam, mojej schorowanej 86 letniej mamie, poruszającej się tylko przy pomocy innych na wózku inwalidzkim, w orzeczeniu wydanym bez obejrzenia pacjenta napisał tylko jedno zdanie" nie jest Pani niezdolna do samodzielnej egzystencji". Niestety w naszym "kochanym " kraju przez ostanie 1,5 roku dostęp do lekarza graniczy z cudem, jeżeli już to tylko prywatnie, na co wielu emerytów po prostu nie stać. Pierwszy raz wystąpiłam w imieniu mamy o coś, i utwierdził mnie Pan w przekonaniu, że w naszym kraju tylko cwaniakom się coś należy, bo już na pewno nie schorowanym ludziom. Na początku byłam zła, ale wie Pan co, kocham swoją mamę i nie oddam jej do jakiegoś zakładu, żeby przekonać takich jak Pan orzeczników, że faktycznie nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Na szczęście moja mama może liczyć na rodzinę, czego mimo wszystko i Panu życzę na starość.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor podczas wizyty był bardzo uprzejmy, dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie oczekiwany skutek. Zdecydowaną poprawę zauważyłam bardzo szybko. Polecam!

Lekarz którego polece każdemu. Uważny- obserwuje zmiany, Ostrożny i zapobiegawczy- tłumaczy przyczyny i konsekwencje. Nietudzinkowy- pamięta każdego pacjenta, nie traktuje jako kolejny do ' odhaczenia' Wyrozumiały- mimo, ze jest lekarzem a nie psychologiem , potrafi uspokoić i wyjaśnić przyczyny i konsekwencje schorzenia z pełna ostrożnością i emaptia. Wyjaśnienia ewentualne konsekwensje i powikłania. GODNY ZAUFANIA I POLECENIA KAZDEMU! Pozdrawiam po zabiegu usunięcia zmiany kosnej na paliczku dłoni. Dzięki Panu czulam, że jestem w dobrych i odpowiednich rękch. Pełen Profesjonalizm i zaufanie. Oby więcej tak doświadczonych lekarzy. Pozdrawiam gorąco.

Lekarz którego polece każdemu. Uważny- obserwuje zmiany,
Ostrożny i zapobiegawczy- tłumaczy przyczyny i konsekwencje.
Wyjaśnienia ewentualne konsekwensje i powikłania.
Pozdrawiam gorąco.

Byłam u tego pana na komisji zus - trwała 5 minut. Nie spojrzał na inne opisy choroby i powiedział , że po udarze nie należy się sanatorium. Skoro mamy takich lekarzy , to nie dziwię się , że ludzie tak umierają. Ma ciepła posadkę i finansujemy z naszych składek takich lekarzy. UWAGA - 5 MIN KOMISJA LEKARSKA. Moje schorzenia to kardiologia,neurologia, ortopedia, pan ortopeda zadecydował za wszystkich , bo ich po prostu nie było, był sam , taka to komisja lekarska , Smiech na sali. Dłużej kompletowała dokumenty niż on popatrzył , bo nie patrzył , a po co.

Nie polecam!!! Poszłam do tego "lekarza" po urazie kolana, diagnoza postawiona w 2 minuty bez żadnych badań tylko po zbadaniu kolana ręką (śmiech na sali) i w kolejne 2 minuty wypisane skierowanie na zabieg operacyjny (na który oczywiście nie poszłam). Dopiero inny porządny lekarz poważnie podszedł do tematu wykonał usg, rtg, zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego i diagnoza okazała się zupełnie inna. Gdybym mogła wystawiłabym 0. Brak szacunku do pacjenta oraz gburowatość tego lekarza mogłyby zrekompensować kompetencje, których według mnie również brak. Podkreślam, że wizyty u obydwu lekarzy były na NFZ. ...

Nie polecam!!!
Poszłam do tego "lekarza" po urazie kolana, diagnoza postawiona w 2 minuty bez żadnych badań tylko po zbadaniu kolana ręką (śmiech na sali) i w kolejne 2 minuty wypisane skierowanie na zabieg operacyjny (na który oczywiście nie poszłam). Dopiero inny porządny lekarz poważnie podszedł do tematu wykonał usg, rtg, zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego i diagnoza okazała się zupełnie inna. Gdybym mogła wystawiłabym 0. Brak szacunku do pacjenta oraz gburowatość tego lekarza mogłyby zrekompensować kompetencje, których według mnie również brak. Podkreślam, że wizyty u obydwu lekarzy były na NFZ. Być może gdybym poszła do Pana Buczkowskiego prywatnie wizyta wyglądałaby inaczej.. ale o tym nie mam zamiaru się już przekonywać.

Lekarz nie przejawia zainteresowania pacjentem oraz jego chorobą. Nie jest takrze skłonny do kierowania na badania specjalistyczne, które w wielu przypadkach mogą przysłużyć się poprawie stanu zdrowia. Osobiście nie polecam i proponuję kierować się do bardziej przygotowanych do współpracy z pacjentami lekarzy.