lek. dent. Tomasz Chabowski

Rzeczowy i konkretny. Sprawdzony od lat. Nie zmienię na nikogo. No i fajny człowiek. Nie wierzcie w zmyślone opinie konkurencji. Pozdrawiam serdecznie doktorze. Tak trzymać

Dr. Chabowski może i jest dobry w leczeniu zębów, ale do usuwania kompletnie się nie nadaje. Miałam usunięte dwa zęby i w obu zostawione korzenie, które po kilku m- cach usunęła mi chirurg, stracony czas i podwójny ból.

Ostatnio postanowiłem zrobić porządek z moimi zębami z polecenia umówiłem się do Doktora Chabowskiego. Zęby niestety nadawały się do kompleksowego leczenia, Doktor zaoferował całkowite leczenie za w miarę przystępna cenę. Efekt końcowy jest super, jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonał Pan Doktor i szczerze go polecam.

Nie polecam. Na pięć robionych zębów dwa do poważnej poprawy. Na jednym plomba nie pokryła w pełni tego co trzeba było i rozwinęła się próchnica która objęła sąsiedni ząb. A mówiłem, żeby koronę założyć to pan doktor wymyślił, że ulepi takiego śmiesznego kikuta który do zęba za nic nie był podobny. Na drugim powierzchnia plomby założona zbyt płytko, przez co tylna ściana zęba wystawała, aż się złamała przy jedzeniu. No wdała się tam próchnica i poważne leczenie jest potrzebne.

Moim zdaniem świetny dentysta. Od dłuższego czasu jestem pod stałą opieką. Nigdy się nie zawiodłam. Przychodzę w zasadzie jedynie na kontrolę. Od czasu do czasu zdarza się coś większego. A wtedy, co dla mniej najważniejsze, bez bólu a doktor swoim poczuciem humoru i usposobieniem po prostu rozładowuje atmosferę. Polecam i polecać będę.

Polecam i polecać będę.

Kiedyś byłem i było dobrze, niestety musiałem ponownie odwiedzić stomatologa i pierwsze kroki od razu skierowałem do znajomego gabinetu. A tu niespodzianka, nie było tak fajnie jak kiedyś, a szkoda.

Doktor na ocenę 4-, byłem stałym pacjentem. Ceny za leczenie chyba już najdroższe w Starogardzie. Doktor uważa, że zjadł już zęby na tym zawodzie- nie ma z nim dyskusji jak na coś się uprze. Przepisałem się do innego stomatologa diagnoza zupełnie inna- oczywiście korzystniejsza dla mnie i mojej kieszeni... Może dr jest przemęczony tak dużą ilością pacjentów...?

Dużo nie chce pisać ale lepszego stomatologa nie spotkałem. Mam na myśli samą osobę jak i kompetencje.

Powiem tak: licówki, które Pan dr Chabowski założył mi niespełna 15 lat temu trzymają do dnia dzisiejszego. Pan Chabowski z pewnością robi to, co przynosi mu zysk, ale przede wszystkim to, co sprawia mu przyjemność i to jest najważniejsze. Zawsze bardzo bałam się dentysty jednak zupełnie zmieniłam swoje nastawienie. Poza tym doktor jest tak przystojny, że mogłabym tam siedzieć i siedzieć ;)

Właściwa osoba, na właściwym stanowisku.

Właściwa osoba, na właściwym stanowisku.