lek. dent. Tomasz Chmaro

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Konkretny , nie naciąga! Nowoczesny gabinet, sprzet....Polecam

Bardzo dobry stomatolog, który nie naciąga na niepotrzebne koszty. Zanim zacznie leczyć ząb, pokazuje na monitorze ubytek a po zakończonym leczeniu pacjent może podziwiać piękny biały ząbek. Zero stresu.Plusem jest również bardzo kompetentna i miła asystentka.

Najleszy stomatolog jakiego spotkałam, polecam z czystym sumieniem.

Najleszy stomatolog jakiego spotkałam, polecam z czystym sumieniem.

Polecam Dr Chmaro! Nie wyobrazam sobie wizyty u kogoś innego. Zna się na rzeczy, uprzejmy, nie 'naciąga'.

POLECAM TEGO STOMATOLOGA!!! Można powiedzieć, że uratował mi całą szczękę!!! Wcześniej chodziłam do innego lekarza i niestety mimo moich częstych wizyt moje zęby okazały się być w opłakanym stanie! Na szczęście w porę zmieniłam stomatologa na Dr Chmaro! Super jest to, że pokazuje Ci zęby na kamerze i można samemu zobaczyć co jest do zrobienia! Lepszego stomatologa nie znam!

ogólnie oceniam go na 4, ale chyba ma mało kompetentną asystentkę. Leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. wydaje mi się, że jest uczciwym lekarzem

Zdecydowanie najlepszy w Białymstoku. Niestey sa kolejki, ale warto czekać. Solidny, kompetentny. A mam porównanie, prosze mi wierzyc.

Polecam stomatologa Tomasza Chmaro. Kompetentny, bardzo sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i szczerze polecam. Nie "naciąga" i nie wymyśla dodatkowych tematów.

Przemiły człowiek i świetny fachowiec :)

Przemiły człowiek i świetny fachowiec :)

Jak najbardziej polecam tego o to pana,potrafi bardzo dużo.

Jak najbardziej polecam tego o to pana,potrafi bardzo dużo.