lekarz Tomasz Chmura

Doktora poznałam w szpitalu. Mimo że nie byłam jego pacjentka to poświęcałam mi bardzo dużo czasu. W konsekwencji czego po wyjściu ze szpitala zgłosiłam się do niego prywatnie. Jest to bardzo dobry lekarz, odnoszący się z szacunkiem do pacjentki. Nie trzeba ago ciągnąć za język, wszystko dokładnie tłumaczy. I przede wszystkim jest dostępny 24h na dobę, zawsze odbiera albo za chwilę oddzwania. Fakt może czasem te wizyty są za krótkie i to by mogło ulec zmianie. Ale pod każdym innym względem jest idealnie i profesjonlanie

Dwa miesiące temu zakładałam u Pana doktora wkładkę domaciczną. Podczas wizyty cały czas mówił co robi, kiedy zaboli itp. Pan doktor był bardzo uprzejmy, konkretny, odpowiadał na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i rzeczowy. Naprawdę bardzo polecam doktora Chmurę, nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego lekarza.

Na początek zaznaczę że były to wizyty prywatne... Prowadził moją pierwszą ciążę. Do 33 tygodnia ciąża idealna, "wszystko dobrze, idealnie", może dlatego też nie przeszkadzało mi że żadna wizyta nie trwała dłużej niż 5min. No bo skoro wszystko super to po co mam tam siedzieć? Na pierwszej wizycie miałam robione badania. Na drugiej nie pokazano mi wyników, pan doktor powiedział że "wszystko jest w porzadku". Zaufałam. W 33 tygodniu urodziłam. Gdy już ochlonelam ze wszystkiego, zajrzałam do dokumentacji medycznej gdzie na wynikach owych badań pisało "Uwagi: zapalenie bakteryjne". Więc nie ...

Gdy już ochlonelam ze wszystkiego, zajrzałam do dokumentacji medycznej gdzie na wynikach owych badań pisało "Uwagi: zapalenie bakteryjne". Więc nie wiem co według tego pana było w porządku... Na szczęście Bóg nad nami czuwał i nie poroniłam wcześniej, a dziecko jest zdrowe.
Przykre to jest że nawet zostawiając tak duże pieniądze za niecałe 5min, nie można zaufać i zdać się na wiedzę lekarza...

Polecam lekarza z pełną odpowiedzialnością! Fakt, czasem pewne informacje trzeba z niego wyciągnąć ale nigdy nie było sytuacji żeby na jakieś pytanie (nawet najgłupsze) nie odpowiedział. Prowadziłam u niego ciążę i jestem zadowolona. Przy kolejnej na pewno do niego wrócę. Szczególnie że połóg miałam patologiczny i gdyby nie dobry kontakt z lekarzem i szybka interwencja nie wiem co by ze mną było...

Jestem zadowolona z opieki lekarza i podczas rutynowych kontroli i podczas ciąży. Jedynie co to wizyta przebiega w dość szybkim tempie i trzeba sie uwijac. Jest delikatny. Konkretnie odpowiada na pytania.

Chodziłam do tego lekarza z moją pierwszą ciążą. Wszystko było by ok, gdyby lekarz powiedział mi że NIE robi badań na Toxoplazmoze i Cytomegalie w czasie ciąży oraz nie informuje o takich badaniach pacjentkę. Nie robi ponieważ, w razie choroby i tak nie leczy pacjentki. Ja niestety dowiedziałam się o tym za późno, niestety chorowałam na obie te choroby w czasie ciąży i moje dziecko ma skutki chorób w sobie (nie jest w pełni sprawne). Nawet jak nie leczy pajentki powinien robić badania lub informować pacjętkę o takowych. A leczone po porodzie by było dziecko. A więc nie polecam.

W 100% polecam pana Tomasza! Konkretny, delikatny i przesympatyczny. Badanie zawsze jest bardzo dokladne co jest jego bardzo duzym plusem!

Jestem pacjentką dr Chmury w poradni Lubomi. I szczerze mogę polecić tego Doktora, prowadzi moją ciążę i jest do dyspozycji 24 h na dobę. Bardzo sympatyczny odpowie na każde pytanie. Byłam już u kilku lekarzy a ten jest zapewne moim ostatnim:)

Szanowna Pani "anonim", a propos poradni w Katowicach, problem polega na tym, że pomyliła pani lekarza chyba bo dr Chmura nigdy tam nie pracował, ale cóż głupoty też można przecież bezkarnie w internecie wypisywać.

Tak powinna wyglądać wizyta! Godny zaufania! Polecam!

Tak powinna wyglądać wizyta! Godny zaufania! Polecam!