lekarz Tomasz Chrzuszcz

Neurochirurg

Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność jaką odczuwam do Doktora. Uratował życie mojemu Tacie. Wiem że takich ludzi kieruje na naszą drogę Bóg. Pełen profesjonalizm, ale co najważniejsze Wielki, wspaniały i skromny człowiek. PANIE DOKOTORZE DZIĘKUJĘ. Wyrazy uznania dla całego Zespołu Neurochirurgów z Wojewódzkiego Szpitala w Częstochowie

Trafiłam do dr Chrzuszcza z okropnym bolem ledźwi. Po badaniu fizykalnym dostalam skierowanie na rezonans. Po badaniu okazało się ze mam przepukline. Doktor zalecił mi rehabilitację i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Od tego czasu bol juz mi tak nie doskwiera. Pomimo wielu powrotów do doktora z ciągłymi pytaniami, nigdy nie był zniesmaczony. Zawsze ze stoickim spokojem, cierpliwością i zaangażowaniem na każde moje pytanie odpowiadał. Polecam kazdemu tego lekarza. On potrafi z empatią podchodzić do pacjenta. A niestety w dzisiejszych czasach to rzadkosc...:( Czy to dobry lekarz? Nie lekarz! ...

Czy to dobry lekarz? Nie lekarz! Anioł pod postacią lekarza-człowieka! Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Dr Chrzuszcz to prawdziwy lekarz z powołania. Nie znam drugiego takiego lekarza, który taką empatią patrzy na innego człowieka, pacjenta. Zawsze wysłucha i doradzi. To przede wszystkim człowiek! Jestem jego pacjentką od roku i nie zamieniłabym go na innego neurochirurga! Doktorze dziękuje za pomoc! Oby więcej takich specjalistów!

Uprzejmy, grzeczny, cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć nawet po kilka razy i doradzić. Polecam.

Lekarz z powolaniem. Uprzejmy,sympatyczny i godny polecenia. Jestem po operacji kregoslupa szyjnego. Od poczatku pobytu w szpitalu az do konca Pan Dr. nie przeszedl obojetnie, zawsze zapytal sie czy wszystko jest ok lub czy cos potrzeba. Skale ocen sa za male ! Pozdrawiam

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy :-)

Naprawde godny polecenia. Ludzki lekarz jakich malo. Operowal mniena kregoslup. Super podejscie do pacjenta. Polecam