Tomasz Dembnicki

Jestem pacjentką pana doktora od wielu lat.Pan doktor jest bardzo uprzejmy, serdeczny i bardzo dobrym lekarzem.Gabinet jest wyposażony w bardzo dobry sprzęt medyczny.Podczas badania pan doktor jest delikatny taktowny, pacjent czuje się dobrze bo wie,że może liczyć na pomoc lekarską.Nigdy bym nie zamieniła pana doktora na innego lekarza gdyż jest lekarzem z powołania i bardzo dobrym specjalistą i mam do niego pełne zaufanie jak również cenię bardzo jako lekarza oraz osobę.

Odradzam i nie polecam!! Na początku wydawał się w porządku chodź ciężko się z nim dogadać nie odpowiada na pytania wręcz ignorował mnie ale był dość skuteczny. Po jakimś czasie trafiłam do szpitala z krwawieniem które sam wcześniej zlekceważył mówiąc że nic się nie dzieje. W szpitalu okazało się że był akurat na dyżurze i trafiłam do niego na badanie udał że mnie nie zna chodź byłam jego pacjentką przez 3 miesiące był złośliwy i chamski pytał o rzeczy które dobrze wiedział np czy robiłam badania krwi chodź dzień wcześniej sam mi je zlecił u siebie w klinice które oczywiście zrobiłam. Niestety straciłam ciąże w 6 tygodniu.

Jestem w ósmym miesiącu ciąży, to jest moja druga ciąża. Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi, gdyż początki mojej pierwszej ciąży były zagrożone, a dzięki opiece Pana Doktora, który zajął się mną bardzo dobrze. Dzięki temu urodziłam zdrowego syna. Nie jest lekarzem drogim, gdzie indziej te same badania są o wiele droższe. Polecam wszystkim paniom...

jak można powiedzieć o tym człowieku dobrze ponieważ jak żona w 38 ósmym tygodniu ciąży mówi że słabo czuje ruchy dziecka a Doktor mówi że wszystko w porządku a za kilka dni przychodzi do szpitala i już twierdzą lekarze że nie żyje no to co można powiedzieć na ten temat

Jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem. Prowadził moją ciążę bardzo dokładnie dbając o wszystkie badania i szczegóły. Jednak za każdym razem czułam się tam psychicznie po prostu źle. Ma odpychający stosunek do pacjentek, nie poświęca zbyt wiele czasu. Także zna się na tym co robi, ale jego postawa może odstraszać. Następną ciążę planuję prowadzić u innego ginekologa - ja potrzebuję również komfortu psychicznego a nie strasu przed każdą wizytą.

Wszyscy mnie ostrzegali że Pan doktor jest "gburowaty", ja nie odniosłam takiego wrażenia... Lekarz nie owija w bawełnę, nie rozczula się nad pacjentkami, nie rozgaduje, ma typowo medyczne podejście, ale jest bardzo konkretny. Sprzęt jaki jest w gabinecie - pierwsza klasa, wizyta w dobrej cenie, na wszystkie zlecona badania pacjentki dostają zniżki. Pan doktor ZAWSZE jest pod telefonem, jak nie odbierze, to oddzwoni. Po pierwszej wizycie, w porównaniu do poprzedniego ginekologa u którego leczyłam się 4 lata, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. POLECAM!

Miałam z Panem Dembnickim do czynienia tylko raz. Mój ówczesny ginekolog zlecił mi badanie USG (w przychodni nie mięli) znalazłam więc namiar na Dembnickiego, poszłam na wizytę ze skierowaniem na USG, lekarz wypytał co i jak, ale zamiast normalnego USG chciał zrobić USG dopochwowe (byłam dziewicą) i za wszelką cenę chciał żebym leczyła się w szpitalu w Jastrzębiu (miałam skierowanie na sunięcie torbieli do szpitala w Orzepowicach) był nachalny, obraził mojego uwczesnego lekarza. Nie wiem dlaczego ale ma w sobie coś co odpycha, nastawia negatywnie. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale na pewno nie będę korzystała z jego usług. Słyszałam wiele opinni - pozytywne i negatywne. Kuzynka też była z niego niezadowolona ale za to moja koleżanka bardzo sobie go chwali. Co osoba to opinia

Hm miałam z panem kontakt na porodówce. Nie wiem jak przyjmuje ale dla mnie w tym dniu był gburowaty. Nie polecam TRAGICZNIE SZYJE. cierpiałam długo, jak położna zobaczyła szew w wykonaniu pana doktora to od razu wiedziała kto mnie zszywał. Panu doktorowi proponuje naukę zszywania albo po prostu hm niezabieranie sie za coś czego się nie potrafi.

Jest po prostu super lekarzem z powołaniem ;)

Jest po prostu super lekarzem z powołaniem ;)

polecam,cena niska za wizyte,badanie delikatne ,tlumaczenie wszystkiego ok

polecam,cena niska za wizyte,badanie delikatne ,tlumaczenie wszystkiego ok