Tomasz Depczyk

2,2
2,6
2,2
2,4

Lekarz tragiczny, bez podejścia do pacjenta. Pacjentka po operacji wycięcia guza mózgu, której stan się pogorszył, musiała czekać 6 h na sorze po czym usłyszała ze "marnuje jego cenny czas i tu już lepiej nie bedzie". Broń boże przed takimi lekarzami, zero empatii, jakiegokolwiek zaangażowania ani zrozumienia. NIE POLECAM nikomu !

Wybitnie gburowaty, opryskliwy, odpychający lekarz. Na wymienione objawy bólowe próbował wmówić symulowanie. Bez uprzedniego zbadania zaproponował zabieg w stylu "bierzesz Pan czy nie" na korytarzu!!

Wczoraj tj. 27 lipca 2023 roku po 10 dniowym bólem kręgosłup , po leczeniu tramalem, ketonalem, doreta i skudexą i jeszcze jakimś silnym zastrzykiem. Dostała skierowanie na neo Chirurgie do szpitala we Włocławku. Niestety trafiłam na doktora T. Depczyka. Nie będę pisać ile godzin siedziałam na krzesełku na sorze. Gdy pielęgniarki wjechała do gabinetu w.w doktora zacząć się krzyk, po co wózek jak mogę chodzić. Potem zaczęły się obelgi ma mojego lekarza rodzinnego. Bo pan doktor jest neo chirurgiem i nie będzie się zajmował takim przypadkiem. Mam dzwonić po rodzinę aby mnie odebrali z oddziału, nie będę na próżno zajmowała łóżka. Moja psychika siadła z bólu ,zmęczenia i bezsilności.Pani pielęgniarka zmierzyła mi ciśnienie dostałam 180 na 120 , ten to też wysoki ale ukłony mi z nerw. (W karcie informacyjnej) pominięto ten zapis.. Pielęgniarka powiedziała, że jeśli mam swoje leki to mam zażyć. Mówię że się źle czuje i nic od rana nie jadłam, a była godzina 16.30....chciała mi dać swoją własną kanapkę, odmówiłam... Leki wzięłam popiłam wodą. Po chwili poinformowano mnie, że lekarz da mi blokadę w kręgosłup. Na sali za biegowej nadal pan doktor mnie i mojego niby niekopętnego lekarza epitetami. Personel go uspakajał, że co pacjętka jest winna że lekarz domowy ją tu skierował. Oczywiście nie obeszło się bez pretensji , że jeszcze po rodzinę nie dzwoniłam, bo 19 muszę opuścić łóżko bo tu się leczy operacyjnie... Nie omieszkał wyjść na salę chorych z wypisem. Chore, gdy to usłyszały jak on mnie traktuje, usłyszałam, że się wypisują same. Syn przyjechał po mnie pan doktor tak naskoczył na niego, że się nie opiekują mamą, bo mieszkam sama (mam58 lat i nadal pracuje). Że też się zdenerwował. Chciał mnie zabrać do siebie, ale się że muszę wrócić do lekarza rodzinnego, a syn pracuje ma 3 dzieci, synowa się nimi zajmuje. Teraz leże u siebie na parterze, jest ciut lepiej, ale jakby miało by mnie boleć i być narażona na takie traktowanie, to bym wyskoczyła przez okno.... Ale to dom jednorodzinny nie ma pięter.Sumując mój żal nie polecam, opinie pozytywne na pewno zakupione.... Bo nie można mieć takich skrajnych zachowań. A przede wszystkim nie powinien krytykować i ubliżać Lekarzowi rodzinnemu.

Pacjentom z NFZ dr Depczyk poświęca średnio 3 min. Podstawowym pytaniem jest " po co pani do mnie przyszła?". Jest nieprzyjemny i arogancki. Szkoda marnować skierowania do specjalisty na kontakt z Tym człowiekiem. Może w prywatnej przychodni zachowuje się inaczej

W 2012r trafiłam na oddział neurochirurgi szpitala im.Kopernika do p. Depczyka . Miałam złamanie zęba obrotnika w odcinku szyjnym C-1 . Pan doktor przez 3 tygodnie czekał , na łapówkę nie podejmując operacji . Przy wypisie nie przepisał żadnych środków przeciw bólowych i zapomniał wypisać zwolnienie poszpitalne . Mało sympatyczny człowiek .

Mało sympatyczny człowiek .

Wspaniały człowiek i specjalista , zaufałem mu i dzięki temu chodzę. Nie mogę powiedzieć o nim nawet jednego złego słowa. Ludzie dajcie się leczyć , a nie rządźcie lekarzom co mają robić. Polecam tego lekarza.

bardzo dobry fachowiec i wspaniały Bardzo miły człowiek Super lekarz.POLECAM

bardzo dobry fachowiec i wspaniały

Bardzo miły człowiek Super lekarz.POLECAM

fachowiec dobry jako człowiek niebardzo materjalista

fachowiec dobry jako człowiek niebardzo materjalista

Każdy z nas jest inny,tzn.reaguje różnie i odbiera różnie w tych samych momentach i sytuacjach.Pan Tomasz Depczyk jest człowiekiem jak każdy z nas i ma prawo różnie reagować i różnie odbierać.Niech każdy piszący pomyśli czy zawsze inni zgadzają się z nim i czy wszyscy są z niego zadowoleni.Lekarz to też człowiek.Jestem osobą 64 le-nią miałam operację kręgosłupa którą przeprowadził pan dr.Tomasz Depczyk.Przed operacją ból był tak okropny że odechciało mi się żyć.Moje pierwsze słowa po operacji to-teraz jestem najszczęśliwszym człowiekiem i chce mi się żyć.Nie powiem czekałam jakiś czas na przyjęcie do szpitala,bardzo ,bardzo cierpiąc.Po prostu czekałam w kolejce bo wielu innych cierpiących pacjentów było przede mną.Kolejki,kolejki jak to najczęściej bywa w służbie zdrowia.Więcej pacjentów a możliwości dużo, dużo mniej-taki system.Ale to nie lekarz Tomasz Depczy decyduje kiedy i kto zostanie przyjęty do szpitala.O tym decyduje Ordynator oddziału po konsultacji na odprawach lekarskich.Ktoś napisał że niedawno był u dr.Depczyka.Pan Tomasz Depczyk nie przyjmuje w przychodni przyszpitalnej,tylko pracuje na oddziale neurochirurgicznym.Więc osoba zgłaszająca się na oddział nie powinna zakłócać lekarzowi pracę,bo to jest prywatne przyjście.I nic dziwnego że pan dr.Tomasz Depczyk zaprasza takie osoby na prywatną wizytę na ul.Piotrkowską a nie wykorzystuje czas pracy w szpitalu.To właśnie jest bardzo etyczne.Każdy kto mówi że dał lekarzowi łapówkę to dał dlatego by samemu być nieetycznym w stosunku do innych cierpiących chory.Chciał być cwańszym i wykiwać innych.Każdy z nas kiedyś dał jakąś łapówkę,by coś przyspieszyć,w urzędach,w przychodniach,itd.......Wszyscy biorą jak im się daje.Ale tak naprawdę to my sami najpierw jesteśmy nieuczciwi.Ale siebie za to nie ganimy,tylko tych co biorą.Ja osobiście mam bardzo dużą wdzięczność do dr.Tomasza Depczyka za pomyślną operację.Czekałam cierpliwie na swoją kolejkę do przyjęcia, bardzo cierpiąc i nie proponowałam łapówki by to przyspieszyć.Być może i panu Tomaszowi Depczykowi nie wszystko się udaje na 100% ,jest tylko człowiekiem a nie cudotwórcą.Każdy z nas popełnia błędy i nie wszystko nam się udaje pomimo że bardzo się staramy.Więc każdy kto ocenia innych niech najpierw przeanalizuje swoje życie,zachowanie i postępki.A wtedy na pewno nie będzie pochopnie kierować się emocjami i pisać bzdurne opinie.A przepukliny po operacjach robią się czasami, ale to dlatego że to my po tych operacjach postępujemy z naszym kręgosłupem nieostrożnie.Niektórzy ludzie mają najpierw przepukliny i dopiero muszą iść na operację.Jeszcze raz wyrażam moją wdzięczność,podziękowania i szacunek dla pana Tomasza Depczyka.Życzę jemu jak najwięcej mądrych i logicznych pacjentów i dużo zdrowia.

wyjątkowo antypatyczny człowiek. odwlekał pilną operację czekając na łapówkę. około miesiąca po wypisie pacjenta ze szpitala twierdził, że nie ma jeszcze wyniku badania histopatologicznego. w rzeczywistości wynik tego badania od dwóch tygodni leżał już w laboratorium. opóźnił przez to rozpoczęcie radioterapii u pacjenta z nowotworem. wypisał pacjenta z silnymi bólami do domu bez przepisania mu jakichkolwiek środków przeciwbólowych. źle uzgodnił termin przyjęcia pacjenta na oddział w innym szpitalu przez co naraził go na niepotrzebne cierpienia i opóźnił dalsze leczenie. podsumowując - jest to lekarz który bez otrzymania koperty traktuje opiekę ...

wyjątkowo antypatyczny człowiek. odwlekał pilną operację czekając na łapówkę.
podsumowując - jest to lekarz który bez otrzymania koperty traktuje opiekę nad pacjentem jako przykrą konieczność i zrobi wszystko aby pokazać, że bez łapówki ma nas w głębokim poważaniu.
jeśli nie masz zamiaru wnosić dodatkowych opłat ani znosić jego humorów to trzymaj się z daleka od tego lekarza.