dr Tomasz Dominik

Pan doktor wiedze podstawową ma napewno ale chyba minoł sie z powołaniem. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak aroganckiego i nieprzyjemnego lekarza. To była moja pierwsza i napewno ostatnia wizyta u tego Pana. Nie słucha tego co mowi pacjent i cały czas przerywa po czym wyciąga błędne wnioski. NIE POLECAM !!

NIE POLECAM !!

Jeżeli chodzi o wiedzę to podejrzewam,że Pan Doktor ukończył odpowiednie studia...Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta, to zdecydowanie minął się z powołaniem. Okulistyka, to taka piękna gałąź medycyny. Pan doktor...bez maseczki, bez rękawiczek, rękami, którymi przed chwilą otwierał drzwi dotykał mojego oka...Arogancki, nieprzyjemny, odtrącający...Nie polecam, jest wielu wspaniałych specjalistów, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać swoją wiedzę aby pomagać chorym...Pan Doktor chce tylko podbudować swoje ego.

Podsumowanie wizyty u Pana Doktora: krótko, zwięźle i na temat. Wszystkie niezbędne informacje na temat choroby przekazane w sposób dla mnie zrozumiały. W dodatku super poczucie humoru. ☺

Podsumowanie wizyty u Pana Doktora:
krótko, zwięźle i na temat.

W dodatku super poczucie humoru.

Doktor wykonał usg obojga oczu. Gorąco polecam ,świetny specjalista, uprzejmy,z poczuciem humoru,chętnie tłumaczył zawiłości choroby.

Niech mi odda pieniądze za wizytę. Przepisany lek bez recepty który nie działa...bo to suplement. Nic więcej na wizycie komercyjnej.Opryskliwy pewny siebie nie słucha co pacjent mówi i ciągle zaprzecza. Nie polecam.

Zalezalo mi na szybkim terminie wizyty, i mimo slabych opinii w internecie nt. zachowan prezentowanych przez dr Dominika - lekarza okuliste, zdecydowalam sie na konsultacje. Teraz rozumiem, dlaczego do dr Dominika mozna zapisac sie z dnia na dzien. Niestety pierwszy raz spotkalam sie z takim na wstepie aroganckim zachowaniem i robieniem z pacjenta polglowka. Zanim zdazylam powiedziec, dlaczego zlecono mi dane badanie, dr Dominik zdazyl sie zirytowac, podwazyc zasadnosc badania, ktore mi zlecil u okulisty inny lekarz specjalista, a takze pouczyc mnie na bardzo wielu polach. Po takim wstepie w ...

Niestety pierwszy raz spotkalam sie z takim na wstepie aroganckim zachowaniem i robieniem z pacjenta polglowka. Zanim zdazylam powiedziec, dlaczego zlecono mi dane badanie, dr Dominik zdazyl sie zirytowac, podwazyc zasadnosc badania, ktore mi zlecil u okulisty inny lekarz specjalista, a takze pouczyc mnie na bardzo wielu polach. Po takim wstepie w trakcie badania jedyne, co czulam, to narastajaca zlosc. Niestety - pisze to z przykroscia, bo sama pochodze z rodziny lekarskiej - panu doktorowi brakuje elementarnych przymiotow dobrego lekarza tj. cierpliwosci, umiejetnosci sluchania i szacunku dla pacjenta. Nie kwestionuje jego kwalifikacji specjalisty, natomiast dr Dominik sam sie dyskwalifikuje - do wykonywania zawodu lekarza trzeba jeszcze lubic ludzi. 95% spraw, ktore trafiaja do rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej samorzadu lekarskiego trafia tam z powodu arogancji i buty lekarzy i braku poszanowania godnosci pacjentow. Jestem jedna z tych upokorzonych zachowaniem dr Dominika pacjentek. Polecam tylko osobom, ktore lubia, gdy im skacze cisnienie.

Bardzo sympatyczny , miły , profesjonalny, wszystko dokładnie wyjaśnił a usg oka było nawet przyjemne. Szczerze polecam.

świetny specjalista, przesympatyczny człowiek zawsze z poczuciem humoru a że nieraz opieprzy to zawsze ma rację nigdy niczego mi nie odmówił

Profesjonalizm na poziomie światowym i poczucie humoru - unkalna para, jest super, gorąco polecam,

niesympatyczny, oschły, źle dobrał okulary, nie polecam

niesympatyczny, oschły, źle dobrał okulary, nie polecam