2,4
2,6

Nie polecam operacji u tego lekarza. Kontakt po operacji znikomy, mnostwo komplikacji, zakazenie, ogromne blizny i nie tylko, przez co efekt jest tragiczny, a wedlug lekarza wszystko jest w porzadku. Omijajcie tego lekarza, jesli chcecie miec ladne, symetryczne piersi

Jestem po trzech miesiącach od operacji powiększenia implantem Mentor Xtra u dr Dydymskiego. Myślę, że mogę już wstępnie ocenić jakość wykonanego zabiegu. Jestem zachwycona. Zarówno ich wyglądem, jak i opieką pooperacyjną. Uważam, że pobyt w Solumed jest dla pacjentów w świetnym standardzie, a opieka pielęgniarek znakomita. W przyszłym tygodniu wybieram tam się na kolejny zabieg, tym razem liposukcji. Doktor ma moje pełne zaufanie. Polecam!

Jakość wykonania operacji, to tragedia. Piersi są ohydne. Dwa balony wstawione po boku. Dekolt niedopracowal i krzywy. Blizny też nieładnie. Klinika Solumed też nie zajmowała się mną po operacji. Jedzenie paskudne głodzenie pacjenta. Leki na ból ostatniego dnia nie otrzymałam. Odradzam, ale jestem kolejna jego ofiarą bo ludzi z nieudanymi zabiegami tego lekarza jest więcej.

Wraz z koleżanką miałyśmy wykonywaną operację powiększenia piersi w klinice Solumed. Doktor do wyboru dał mi implanty 550 i 600ml Mentor, wybrałam 550. Moje naturalne piersi wisiały 5 i 7 cm pod linią biustu, a nie chciałam mieć blizn po „lifcie”, więc mniejszy implant nie wchodził w grę. Implant swietnie wypełnił moją naturalną pierś(a raczej skórę, która po niej pozostała), i nawet wyrównał mi asymetrię, jest teraz mniej widoczna. Jestem bardzo zadowolona. Moja koleżanka natomiast, wybrała implanty 400ml Mentor i również jest zadowolona, ponieważ do jej drobnej postury pasują idealnie. ...

Polecamy Pana Doktora bardzo serdecznie.

Dydymski, operuje w klinice Solumed i Mandala w Poznaniu oraz Artplastica w Szczecinie - operował mnie - tragiczne doświadczenie. Odradzam !!!