dr n. med. Tomasz Dyrda

Jak dla nas dr. Dyrda to jedyny lekarz- pediatra, do którego mamy zaufanie. Cudowny człowiek, pomógł nam wiele razy tylko przez telefon. Zawsze odebrał lub oddzwonił. Jest po prostu naszym rodzinnym lekarzem i nie mamy zamiaru zmieniać.

Bardzo dobry lekarz już kilka razy poprawiał innych lekarzy zawsze byłem zadowolony z jego wizyty polecam 100% wiedza podejście do pacjenta wszystko.

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Potrafi rzeczowo wytłumaczyć wszystko, jest cierpliwy, ma wspaniałe podejście do dzieci i dorosłych. Uratował naszego synka, który miał zapalenie płuc, a inna lekarka mówiła, że wszystkie dzieci tak mają w tym czasie. Polecam. Wspaniały lekarz!!!

Nie polecam. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Dziecko 18 miesięczne z ostrymi wymiotami odesłał do domu, nie badając, nie oglądając stwierdził, ze na pewno nie jest odwodnione i sama sobie z tym poradzę w domu. Następnym razem kazał przyjechać rano, a nie w środku nocy. Kiedy powiedziałam, ze córka od godziny 13 do godziny 22 wymiotowała już 12 razy odpowiedział mi „i co ja mam Pani na to poradzic”

Ogolnie nie polecam. Pominął inny istony aspekt przyczyny choroby dziecka, który pomogła mi dostrzec inna pani pediatra alergolog.

NIE POLECAM! roczne dziecko z ostrym zapaleniem oskrzeli... a "doktorek" twierdzi, że to zwykłe przeziębienie i samo przyszło i samo przejdzie a my mu tylko głowę pierdołami zawracamy i możemy przyjść na kontrolę za tydzień ale gdyby każdy przychodził z takimi rzeczami to żłobki i przedszkola by zbankrutowały więc w takim stanie można posłać... Następnego dnia prywatnie inny lekarz stwierdza ostre zapalenie oskrzeli, a gdybyśmy poszli na kontrolę po tygodniu od wizyty u Pana Dyrdy mogłoby być już ostre zapalenie płuc!! Najgorszy pediatra z jakim się spotkaliśmy!!

Kompetentny, rzeczowy z dużą wiedzą na temat nowoczesnych leków. Znakomite podejście do dzieci. Godny polecenia.

dr DYRDA ,uprzejmy,delikatny,zawsze pomoże.Wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora.Polecam doktora w 1000%,moje dzieciaki również,uwielbiają go!!!

Świetny Lekarz. Uprzejmy ,miły, fachowiec , wie co robi potrafi stwierdzić co dolega mojemu dziecku i wie jak mu pomóc. Profesjonalista Gorąco polecam!

LEKARZ, DO KTÓREGO MAM PEŁNE ZAUFANIE. WIEM, ŻE MOJE DZIECKO JEST BEZPIECZNE JAK ZAJMIE SIĘ NIM PAN DOKTOR DYRDA. JEST TO WSPANIAŁY LEKARZ, KTÓRY MA OGROMNĄ WIEDZĘ ORAZ WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECKA. ZAWSZE WYSŁUCHA, JEST ŻYCZLIWY. JEDYNY LEKARZ, DO KTÓREGO MAM PEŁNE ZAUFANIE:)