lekarz Tomasz Dziewięcki

1,9
1,9
2,1
1,8

Dziś usłyszałam od tego człowieka, bo lekarzem go nie nazwę, że mam sobie różaniec przynieść bo to uspokaja. Leżę na patologii ciąży, nie mogę się dowiedzieć co się tak naprawdę dzieje i czy są jakieś plany co do mojego porodu. A jestem sporo po terminie. Jego obchód trwa do 30-stu sekund na salę z czterema ciężarnymi a żadna nie jest tu na wczasach.

gbur jak ich mało!! Jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tak niekompetentnym lekarzem Będąc w ciązy na wizycie nic nie dowiedziałam sie o ciazy, dziecku czy żyje nic nawet sie nie zapytał mnie czy czuje jakies ruchy o usg mogłam zapomnieć itp Więcej sama dowiedziałam sie z internetu...najważniejsze dla niego sprawy papierkowe w rozmowie bezczelny i arogancki taki człowiek moze zepsuć radość bycia w ciąży od razu poszukałam innego lekarza!!!NIE POLECAM

nie rozumiem dlaczego wszystkie opinie o lekarzach są negatywne.jak tu dokonać wyboru najlepszego w takim razie ? ja jestem w 19tygodniu ciąży , ciąze prowadzi mi dr Dziewiecki. Mam 19 lat, lekarz nie jest zły. Przyznam , ze pierwsza wizyta nie była najprzyjemniejsza , ale kazda kolejna jest coraz lepsza.. Lekarz jest w porzadku...

zrobił co trzeba - cóż więcej - leczył kilka lat doprowadził do ciąży - gdy była potrzeba był kontakt telefoniczny

Ten człowiek po niewystarczających badaniach oświadczył mi, że nie mogę mieć plemników. Okazało się inaczej. Uzyskałem swoje własne plemniki po leczeniu w Novum. Nie ma ich wiele, ale wystarczyło do in vitro i teraz cieszę się własnym dzieckiem. Zanim do tego doszło nie będę opisywał ile przeżyłem i co przeżyłem bo to historia na książkę, ale stanowczo odradzam leczenie u tego niedouczonego BAŁWANA.

nieodpowiednie leczenie szczególnie kobiet czytajcie uboczne skutki lekuw

nieodpowiednie leczenie szczególnie kobiet czytajcie uboczne skutki lekuw

Zdecydowanie nie polecam tego ... Niekompetencja i strata pieniędzy to jego zalety!Wydzwaniam i się umawiam a on w ostatniej chwili wymyśla coś, że mu nie działa mikroskop-miało być badanie inwazyjności śluzu szyjkowego. Brak słów i szkoda czasu. Jak leczy w ten sposób to żenada.

Zdecydowanie odradzam Pana Dziewięckiego, był bardzo niemiły i nietaktowny podczas badań przed porodem. Badał mnie kiedy miałam skurcze kilka godzin przed porodem i jak mówiłam mu, żeby był delikatniejszy to tylko usłyszałam " dziecko to ty nie wiesz, że jak się jest w ciąży i się rodzi to to boli" ( miałam wtedy 31 lat ). Od godziny 9 rano do 18 przyszedł tylko dwa razy, podał mi lek na przyśpieszenie porodu, ponieważ nie było rozwarcia, kiedy ja leżałam pod kroplówką i miałam bóle on sobie żartował z położną. Dziecko ważyło 4600 i na szczęście urodziło się zdrowe. Bardzo źle go wspominam i nikomu nie polecam.