lekarzTomasz Dziewięcki

Androlog, Ginekolog położnik, Seksuolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.0512345
7 opinii

• 1

gbur jak ich mało!! Jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tak niekompetentnym lekarzem Będąc w ciązy na wizycie nic nie dowiedziałam sie o ciazy, dziecku czy żyje nic nawet sie nie zapytał mnie czy czuje jakies ruchy o usg mogłam zapomnieć itp Więcej sama dowiedziałam sie z internetu...najważniejsze dla niego sprawy papierkowe w rozmowie bezczelny i arogancki taki człowiek moze zepsuć radość bycia w ciąży od razu poszukałam innego lekarza!!!NIE POLECAM

• 3

nie rozumiem dlaczego wszystkie opinie o lekarzach są negatywne.jak tu dokonać wyboru najlepszego w takim razie ? ja jestem w 19tygodniu ciąży , ciąze prowadzi mi dr Dziewiecki. Mam 19 lat, lekarz nie jest zły. Przyznam , ze pierwsza wizyta nie była najprzyjemniejsza , ale kazda kolejna jest coraz lepsza.. Lekarz jest w porzadku...

• 5
  • 2
  • 5

zrobił co trzeba - cóż więcej - leczył kilka lat doprowadził do ciąży - gdy była potrzeba był kontakt telefoniczny

• 1

Ten człowiek po niewystarczających badaniach oświadczył mi, że nie mogę mieć plemników. Okazało się inaczej. Uzyskałem swoje własne plemniki po leczeniu w Novum. Nie ma ich wiele, ale wystarczyło do in vitro i teraz cieszę się własnym dzieckiem. Zanim do tego doszło nie będę opisywał ile przeżyłem i co przeżyłem bo to historia na książkę, ale stanowczo odradzam leczenie u tego niedouczonego BAŁWANA.

• 1

nieodpowiednie leczenie szczególnie kobiet czytajcie uboczne skutki lekuw

• 1

Zdecydowanie nie polecam tego ... Niekompetencja i strata pieniędzy to jego zalety!Wydzwaniam i się umawiam a on w ostatniej chwili wymyśla coś, że mu nie działa mikroskop-miało być badanie inwazyjności śluzu szyjkowego. Brak słów i szkoda czasu. Jak leczy w ten sposób to żenada.

• 1

Zdecydowanie odradzam Pana Dziewięckiego, był bardzo niemiły i nietaktowny podczas badań przed porodem. Badał mnie kiedy miałam skurcze kilka godzin przed porodem i jak mówiłam mu, żeby był delikatniejszy to tylko usłyszałam " dziecko to ty nie wiesz, że jak się jest w ciąży i się rodzi to to boli" ( miałam wtedy 31 lat ). Od godziny 9 rano do 18 przyszedł tylko dwa razy, podał mi lek na przyśpieszenie porodu, ponieważ nie było rozwarcia, kiedy ja leżałam pod kroplówką i miałam bóle on sobie żartował z położną. Dziecko ważyło 4600 i na szczęście urodziło się zdrowe. Bardzo źle go wspominam i nikomu nie polecam.

Gdzie przyjmuję

place 11

Głowackiego 32a lok. 29
    Toruń
    53,021583118,60825320 56 623 49 41

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat