lekarz Tomasz Gajda

Niestety Pan Doktor mocno przemęczony w popołudnie w przychodni. Bardzo nie miły względem pacjenta. No i co najciekawsze, zdaniem Pana Doktora osoba z gipsem na nodze jest w pełni samodzielna i może normalnie funkcjonować. Także życzę powodzenia jak ktoś prywatnie idzie do takiej osoby.

Na wizytę prywatną poświęca 7 min. Nie jest w ogóle zainteresowany leczeniem tylko nabijaniem kasy. Strasznie nieprzyjemny człowiek, dodatkowo się spóźnia. Omijać!

Omijać!

Bardzo dobry lekarz fachowe podejście do chorego ,wnikliwa ocena wykonanych badan . Szczegółowe badanie chorego wielka kultura osobista.

Bardzo polecam. Doktor doskonale pomógł mi z moim problemem. Na samym początku zdobył zaufanie i przedstawił metodę leczenia. Polecam

Doktor Tomasz jest bardzo doświadczonym lekarzem, który pomógł rozwiązać moje dolegliwości. Cenne wskazówki pomogły mi powrócić do zdrowia w bardzo szybkim tempie. Jestem bardzo zadowolona oraz wdzięczna. Dziękuje bardzo

Jest to świetny Doktor! Bardzo dziękuję za świadczone usługi. Najwyższa klasa! Polecam Pana Doktora

Jest to świetny specjalista jeden z najlepszych w Polsce. Miła, przyjemna osoba. Polecam ją wszystkim (młodym i starszym).

Pan doktor Gajda jest bardzo przyjemna osobą miłą i działa bez zarzutów zawsze pomaga przy każdej wizycie oraz przepisuje najlepsze leki dokładnie dobrane do mojej wady dama i dolegliwości bardzo polecam Jestem zadowolony

Podpisuje się pod opinią- misiaczek123 kasia- To wstyd,aby lekarz miał tak lekceważący stosunek do pacjenta jak gajdavet!Cham.Spóźnia się godzinę i bez chociażby -dzień dobry czy przepraszam leci na akord.W ciągu 30 min potrafi przyjąć 5- 6 pacjentów!!! Moim zdaniem nie powinien nawet zwierząt leczyć,bo nie ma powołania,ani serca dla chorego.Poza tym to człowiek ,który sam potrzebuje pomocy-:) Taki zapasiony wieprz,jest zaniedbany, wygląda jak serialowy Kiepski:) Wyraźnie z łaski bada ..i leczy zza biurka, bez kontaktu wzrokowego z chorym,rentgen ma w oczach i gotową receptę -na leki które kupicie bez recepty w każdej aptece.,w dodatku załatwia kilka spraw na raz,pyta kilka razy o jedno i to samo...SŁABIUTKI,SZKODA KASY I CZASU....SZCZERZE ODRADZAM!!!

To wstyd aby biegły sądowy miał taki stosunek do pacjenta jak pan Gajda.Nie wiem, co siedzi w umyśle tego pokroju lekarza, wydaje mi się,że nienawiść do chorego i chęć szybkiego napływu gotówki-za nic albo za tak wiele, czyli wykluczenia osoby chorej z możliwości realizowania się np.w zakładzie pracy chronionej lub dostawania renty jeśli taka przysługuje za lata pracy.TO JEST CHORE jak i fakt!Ludzie zdrowi dostają grupy, a chorzy muszą oszukiwać pracodawców aby utrzymać rodziny!