lek. stom. Tomasz Gnarowskilek. stom. Tomasz Gnarowski - zdjęcie profilowe

lek. stom. Tomasz Gnarowski

Oferuje szerokie spektrum zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Zakres usług obejmuje: implantologię, stomatologię estetyczną, stomatologię zachowawczą wraz z endodoncją (w tym leczenie pod mikroskopem), chirurgię stomatologiczną, protetykę stomatologiczną, wybielanie zębów, licówki oraz profilaktykę i higienizację.

Każdy pacjent może u nas liczyć na indywidualne podejście. Serdecznie zapraszamy !

Lekarz godny zaufania, dobry fachowiec a przy tym miły i uprzejmy. Na pewno wrócę w przyszłości ! Śmiało mogę polecić usługi Doktora Tomasza !

Polecam Doktora za zyczliwosc i kompetencje ! Pozbawil mnie leku przed stomatologiem! Dziekuje za piekny usmiech !

Super lekarz ! Bezbolesne leczenie w przystepnej cenie. Cała rodzina wyleczona i zadowolona z uslug Doktora ! Polecam!

Polecam usługi Pana Tomasza,leczenie przebiegło sprawnie i praktycznie bezbolesnie,dokladnie wyjaśnione procedury i super efekt końcowy !

serdecznie polecam ! wszystko na najwyzszym poziomie,indywidualne podejscie ,swobodna atmosfera,bezbolesne i profesjonalne leczenie!Dziekuje Doktorze!

Polecam Pana Doktora ! Mily,cierpliwy , pozbawil mnie leku przed dentystka przede wszystkim problemów z zębami !

Świetny specjalista , przywrocil mi uśmiech o jakim marzylam!W dodatku szybko i bezbolesnie! polecam z czystym sumieniem!!!

świetne podejście do pacjenta ! szybko i spawnie a przede wszystkim bezbolesnie ! jestem bardzo zadowolony i na pewno wrócę! dzięki za wszystko doktorze !

profesjonalne leczenie, miła atmosfera, bardzo indywidualne podejście do pacjenta , fajna muzyka w tle , dziękuje za cierpliwość :) polecam

serdecznie polecam! bardzo miły i uprzejmy, leczenie przeprowadzone sprawnie i w dobrej cenie.zostane u doktora na dobre ;)