Tomasz Gondek

Urolog

Pierwszy raz piszę opinię o lekarzu w internecie. Potraktujcie to poważnie. Pan Gondek prywatnie, za duże pieniądze może nawet jest miły, nie wiem czy kompetentny. Kompetentny lekarz nawet w przychodni "za darmo" nie przestaje być lekarzem, stara się leczyć, na ile to możliwe i pomóc pacjentowi. Pan Gondek w przychodni jest osobą arogancką, nadętą, ignorującą problem pacjenta, który okazał się rakiem złośliwym. Żadnych badań, zainteresowania, nic, następny proszę. Rozumiem, że lekarze są przepracowani i też mogą mieć dość, ale ten człowiek powinien zmienić zawód.

Byłem kilka lat pacjentem dr.T.Gondka, przeszedłem u niego operację przyrostu prostaty 10 lat temu i jest dobra do dzisiaj. Jako starszy pan miałem urologiczne stany zapalne, które wszystkie zostały wyleczone w jego gabinecie , bo posiada doskonały sprzęt do diagnostyki i profesjonalne umiejętności. Oczywiście takie badania kosztują, ale inni urolodzy mają tylko ołówek i papierek, reszta jest serią prób lekarstw na pacjencie.Wiem bo po zamknięciu jego gabinetu w Gdyni na ul. Świętojańskiej 108 straciłem z nim kontakt,myśląc,że się przeprowadził do innego miasta. Ze swoimi dolegliwościami przeszedłem karuzelę osławionych miejsc zabiegowych Trójmiasta, aby ostatecznie zostać zainfekowany szpitalną bakterią e- coli.Więc nic gorszego nie mogło mi się przydarzyć!
Teraz odnalazłem nowy adres do niego i jutro dzwonię, co jet moją najlepszą opinią o nim, bo mam znowu nadzieję zostać wyleczonym!

Bardzo dobry lekarz.Zajął się moimi problemami kompleksowo. Przeprowadził osobiście zabieg usunięcia przerostu prostaty potem usunięcia przepukliny pachwinowej.Następnie zajął się moją grzybicą paznokci placów stóp. Wszystko przebiegalo dokładnie tak jak doktor Gondek mówił. Bez niespodzianek i powikłań. Gorąco polecam.

Nie polecam!Pan pseudo doktor wystawił błędna opinie mojemu tacie,po wykonanym przez niego badaniu usg stwierdził,że to nowotwór ! Dodam,że badanie z krwi psa wyszło 0.8 a więc jak się późnej okazało jak u nastolatka. Zaproponował odrazu biopsje u siebie w prywatnym gabinecie,przepisał 4 opakowania antybiotyku!aż w aptece Pani farmaceutka była zdziwiona ilością jaka Pan doktor przepisał! Nie będę tutaj opisywać jaka chwila traumę przeszedł mój tato i cala nasza rodzina! W ten sam dzień wysłaliśmy tatę do innego specjalisty na konsultacje i okazało się,ze tata jest zdrowy jak ryba i ...

Zaproponował odrazu biopsje u siebie w prywatnym gabinecie,przepisał 4 opakowania antybiotyku!aż w aptece Pani farmaceutka była zdziwiona ilością jaka Pan doktor przepisał! Nie będę tutaj opisywać jaka chwila traumę przeszedł mój tato i cala nasza rodzina! W ten sam dzień wysłaliśmy tatę do innego specjalisty na konsultacje i okazało się,ze tata jest zdrowy jak ryba i nic z tego usg nie wynika plus rewelacyjny wynik psa!Kamień spadł nam z serc,nie muszę pisać ile stresu napędzil nam wszytkim pan doktor.Biopsja mogła przynieść powikłania ponieważ to jest ingerencja chirurgiczna i niesie za sobą ryzyko,gdyby ją źle wykonał mogłoby się źle skaczyc! Tym bardziej nie było zupełnie potrzeby jej wykonywania!Gdzie ten Pan otrzymał dyplom!

Lekarz - masakra, powinien zacząć buraki uprawiać a nie leczyć ludzi, siedzi za kare w pracy ..... no chyba że prywatnie... jak zapłacisz to zupełnie inny człowiek

Jest bardzo dobrym i godnym polecenia specjalista. Zyje dzieki Niemu! Inny lekarz dawal mi 10 lat, a potem - do lepszego swiata... Dzis mam 80 lat i PSA ponizej 1,0. To Jego zasluga.

Uwaga!Trzeba mieć dużo pieniędzy aby leczyć się u tego lekarza.Koszt biopsji prostaty 1500zł, bez pokwitowania zapłaty.Pan doktor zaproponował zabieg pomniejszenia prostaty,w prywatnym szpitalu,za 9000zł.Inny urolog nie potwierdził konieczności zabiegu.Wniosek-Dr.Gondek to głównie biznesmen a lekarz? Nie mam zaufania.

wspaniały lekarz polecam każdemu uratował życie mojemu mężowi on jako jedyny lekarz rozpoznał chorobę dodam że mąż wcześniej leczył się przez ponad 3 lata i nikt nie wiedział co jest moąż jest już 3 lata po operacji i ma się wspaniale

przechodziłem u niego namiastke obrzezania. ostrzegam. gdy przyszedlem z reklamacja zaczal klamac az mu sie twarz pocila. nagle sie spytal czy bede gdzies zdjecia wysyłał. powiedzialem ze nie. i ze mu wysle zdjecia penisa w stanie erekcji na maila. zaczal mówic ze nie powinienem bo pojda w swiat. bo na mailu jest moje nazwisko itd. poprostu probowal za wszelka cene mnie nastraszyc przed wrzucaniem zdjec na internet. Jestem absolutnie pewien ze wszystkie pozytywne opinie na temat obrzezan wykonanych przez Gondka ( nie ma ich duzo ale sa), sa napisane przez niego samego.

Jest wspaniałym lekarzem .I jestem mu bardzo wdzięczna że mi pomógł. Pacjentka Ewa W.