lekarz Tomasz Góra

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) - przy takiej cenie za wizytę to w moim odczuciu jednak żenujące praktyki...

Bardzo sympatyczny lekarz. Wykonywałam u niego badania prenatalne i połówkowe mogę polecić w 100%. Oby więcej takich lekarzy.

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o
wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Lekarz godny polecenia-miły, sympatyczny, uprzejmy znający się na swoim fachu potrafiący wytłumaczyć kobiecie jej dolegliwości i skutecznie jej pomóc.

Zdecydowanie lekarz z powołania, wzbudzający zaufanie, młody, ale poważny i uważny oraz kompetentny. zdecydowanie polecam.

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem.Polecam

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace
i kontakt z pacjentem.Polecam

witam niedawno mialam operacje która przeprowadzil gin Tomasz Góra jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji jak i wizyty polecam dziewczyny tego ginekologa jest bardzo dobrym lekarzem

Jestem w pierwszej ciąży. Od początku pod opieką dr Tomasza Góry. To zaangażowany lekarz poważnie podchodzący do swoich obowiązków. Konkretny, kompetentny, uprzejmy, delikatny. To młody lekarz i nie "nazbierał" jeszcze wielu "gwiazdek" w rankingach internetowych, ale myślę, że to tylko kwestia czasu! Polecam!

Witam,Pan doktor Tomasz Góra jest lekarzem z wielkim powołaniem.Wyjątkowy człowiek,bardzo zaangażowany i dbający o pacjentkę.W moim przypadku przeprowadził diagnostykę,później operację (przeprowadzona przez doktora). Serdecznie polecam pana Tomasza Górę wszystkim kobietom które zastanawiają się nad wyborem,jedno jest pewne,lekarza już nie zmienię.