dr n. med. Tomasz Gotlib

Alergolog, Laryngolog

Wysokiej klasy specjalista, świetny operator, jak również autor publikacji nt. operacji endoskopowych, a przy tym uprzejmy, cierpliwy, skromny, troskliwy dla swoich pacjentów. Już w pierwszej rozmowie budzi ogromne zaufanie, tak że pacjent podchodzi do operacji wyluzowany i z ufnością. Nie bagatelizuje zagrożeń, ale też ich nie demonizuje. Miałam operację endoskopową dużej torbieli na kości klinowej (i kilku śluzowiaków w zatoce klinowej), czego wcześniej nikt nie chciał się podjąć) ze względu na bliskość tętnic i pnia mózgu.

Wspaniały lekarz i fachowiec. Wykonał u mojego męża bardzo skomplikowaną operację usunięcia guza oponiaka. Polecam gorąco .

Nie ryzykowal bym zdrowia ufajac komukolwiek innemu jak temu Panu. Po latach problemow z zatokami w koncu to tylko Pan Gotlib postawil wlasciwa diagnoze a co za tym szlo przprowadzil odpowiednie leczenie (Malo inwazyjna operacje sitowia w celu udroznienia zatok) Wczesniej bylm u dyrketora katedry Laryngologi Collegium Medicum (1000 zl w sumie dalem za wizyty) Prof. nadzwyczajnego Jacka Skladzienia i nic nawet zdiagnozowac nie potrafil. Oprocz tego bylem u innych laryngologow od lat. Gdybym wczesniej trafil do Pana Gotliba to bym sie tyle nie nacierpial. On jest wybitny bo siedzi ...

On jest wybitny bo siedzi w temacie i robi to dobrze reszta tylko kasuje za wizyte i ma gdzies twoje zdrowie.

Ten portal pozwala przyznawać różne oceny specjalistom zależnie od elementu oceny. W wypadku dr Tomasza Gotliba wystarczyłaby jedna skala, jednak dłuższa. To najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Dobry diagnosta i zręczny operator. Rozpoznał i endoskopowo zoperował u mnie rzadki nowotwór. Słowem doskonały, oddany swoim pacjentom, specjalista. Jeżeli potrzebujecie pomocy laryngologa to postarajcie się trafić do niego.

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam

Znakomity i niezwykle kompetentny laryngolog. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, poświęci tyle czasu ile to jest potrzebne. Przy tym jest bardzo taktowny, bardzo ludzki i skromny. Widać że chirurgia nosa i zatok to dla Niego nie tylko zawód ale i pasja. W moim przypadku (problemy z zatokami od kilkunastu lat) – bardzo dokładne badanie, Tomografia zatok, szybka i w 100% trafna diagnoza. Po operacji bez bólu (!!!) i żadnych powikłań, powrót do zdrowia i normalnego życia szybszy niż mogłem się spodziewać. Dziś jestem kilka miesięcy po operacji i zero problemów z zatokami – przez całą jesień i zimę żadnego kataru, bólu ani spływania ropnej wydzieliny do gardła. No i znakomita drożność nosa i możliwość oddychania nosem na zimnym powietrzu. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi Gotlibowi i zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom.

W styczniu b.r. przewróciłem się na lodowisku. Pogotowie zawiozło mnie do szpitala przy ul. Banacha. Rozpoznanie: stłuczenie powłok głowy okolicy potylicznej - ubytek kostny w tylnej ścianie zatoki klinowej. Dr Gotlib przeprowadził operację endoskopową uszczelnienia tej zatoki klinowej (pobieranie tkanki z brzucha). To świetny lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwie tłumaczył mojej żonie przebieg operacji. Jestem już zdrowy i czuję się świetnie. Dr Gotlib opiekuję się mną nadal. Przychodzę co dwa tygodnie na kontrolę do Pracowni Endoskopii. Po prostu miałem szczęście trafić na tak wspaniałego lekarza jak dr Gotlib. Polecam serdecznie ...

Jestem już zdrowy i czuję się świetnie.
Polecam serdecznie wszystkim pacjentom. Bardzo dziękuję, Panie Doktorze.
Zygmunt

Znakomity specjalista w swojej dziedzinie: kompetentny lekarz i doskonały operator z ogromnym doświadczeniem i wszechstronną wiedzą. Niezwykle cierpliwy i rzeczowy, potrafi wzbudzić zaufanie i wyjaśnić wątpliwości, które laik może mieć w związku z chorobą i leczeniem. Przy tym ciepły, życzliwy i sympatyczny człowiek. Gorąco polecam.

polecam z czystym summieniem. Mama kostniaka giganta w zatoce czołowej, który jest usuwany metodą laparoskopową a nie poprzez cięcie co może byłoby prostrze, ale mogłoby się skończyć tym, że miałabym szramę na czole a może i miękkie czoło po usunięciu kości. Jestem już po dwóch operacjach i czeka mnie następna.

Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy - wszechstronnej i życzliwości dla pacjenta. Bardzo dobry chirurg. Tłumaczydlaczego proponuje okreslone leczenie i na czym ono polega.