dr n. med. Tomasz Grabowski

Cytolog, Ginekolog

Pan Doktor ma "wojskowe" poczucie humoru (uwielbiamy razem z mężem) a do tego jest świetnym lekarzem, pomocnym, uprzejmym, konkretnym (nawet bardzo). Poród w Świętochłowicach był jedną z najlepszych decyzji, widząc po tym jacy są lekarze w Częstochowie. Pan Doktor na ich tle jest ideałem. W trakcie akcji porodowej pomógł, i w trakcie konsultacji telefonicznych był bardzo pomocny a poświęcał swój czas. Złoty człowiek, empatyczny, z uśmiechem a do tego fachowy. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy choć nie wszystkim zapewne przypadłby do gustu, ze względu na specyficzny humor :) kiedyś trafiłam do niego niejako "ostatniej deski ratunku". Poprzednia p. dr wynalazła mi chorobę, że jak wyszłam z gabinetu to nie wiedziałam ile czasu mi jeszcze zostało i czy już się żegnać z rodziną. Będąc u p. Grabowskiego, powiedział,że nie szybko pójdę na tamten świat z tym czym przychodzę i zapytał czy od razu usuwamy problem..Popłakałam się ze szczęścia :) Leki dobiera indywidualnie a nie "na co ma umowę". Ciążę mi prowadził, może czasem nie jest zbyt wylewny, ale jak się pyta to odpowie, nie wymyśla niczego co mogłoby martwić przyszłą mamę. Rodziłam też u niego na śląsku i na pewno kolejne dziecko też tam urodzę. Polecam tam opiekę zarówno na położnictwie jak i u noworodków.

specyficzne poczucie humoru :) konkretny, fachowy, baaaardzo pomocny. Absolutnie nie zgodzę się z opinią, że materialista.

Prowadzil moja ciaze do 33 tygodnia ciazy. Zakonczyl swoją "kariere" kiedy okazalo sie ze moje dziecko nie ma nerek (zbadał mnie inny lekarz). Kiedy dowiedziałam sie ze moje dziecko zatrzymało sie w rozwoju w 21 tygodniu ciąże ten bezczelny typ powiedział że mój syn sie SKURCZYŁ!!!! Ludzie co to ma być! To jest lekarz? Za duzo filmów się naoglądał. Po czasie dowiedziałam się że w mojej karcie ciąży brakowało wielu podstawowych pomiarów płodu!!! Żeby tego było mało kiedy złożyłam zawiadomienie do prokuratury ten pan zaczął mieszać w historii leczenia i dopisywał badania o których pierwszy raz w życiu słyszałam. Lekarz który odebrał mój poród był w szoku że takie sytuacje jeszcze mają miejsce. Nie polecam tego pana... nigdy nie nazwę go lekarzem. Dla mnie to niedouczony typ w fartuchu.

Uważam, że takich lekarzy powinno być więcej. Jest bardzo sympatyczny, choć ma specyficzne poczucie humoru do którego trzeba się przyzwyczaić :)do pacjenta pochodzi kompleksowo i potrafi wytłumaczyć w prosty sposób o co chodzi w chorobie lub problemie z jakim pacjent się udaje do lekarza. Zdecydowanie polecam tego lekarza każdemu.

Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tym Panu. Arogancki, zarozumiały, zbyt pewny siebie i przede wszystkim niekompetentny. O mały włosy nie straciłam upragnionej ciąży, na szczęście w porę zmieniłam lekarza. Dodam, że gdyby mógł kazałby mi przychodzić na wizyty codziennie i codziennie żądać 150 zł. Gabinet w piwnicy, niezbyt estetyczny jak za te pieniądze... Panie doktorze proszę zainwestować w wizerunek, a nie wczasy w górach.

Lekarz godny polecenia. Wykonywał operację bez powikłań. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie, wszystko wyjaśniał.

Jesli chodzi o mnie to ten lekarz sprswdza sie pod kazdym wzgledem. Jestem tez zadowolona z wynikow leczenia. Wszystko ok.

Ponieważ mam trzy ciąże za sobą i kilku ginekologów stwierdzam,że Tomasz Grabowski jest najlepszy w tym co robi:)

Każdy sam dokonuje wyboru kierując się swoimi odczuciami, czy może skutecznością leczenia, albo to w jaki sposób jest traktowany. Jeśli chodzi o tego lekarza to jestem na TAK.