SZANOWNI PAŃSTWO

SZANOWNI PAŃSTWO

Dr n. med. , specjalista alergolog, pediatra, medycyna sportowa, medycyna rodzinna i lekarz pierwszego kontaktu w trakcie studiów specjalizacyjnych z dermatologii.

Doktor Tomasz Grzelewski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizował się w alergologii i obronił pracę doktorską z wyróżnieniem. Jego innowacyjna praca doktorska została nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Posiada bogate, 20-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu większości chorób dziecięcych i alergicznych (w tym odczulania).

Przez pięć lat pełnił funkcję ordynatora dwóch oddziałów pediatrycznych w Polsce. Posiada doświadczenie w pracy w klinikach w Wielkiej Brytanii. Posiada 10-letnie doświadczenie w udzielaniu konsultacji telemedycznych (telemedi.co – członek rady lekarskiej, AIR-Dr UK i Europa). Lekarz został nagrodzony w Polsce za jakość konsultacji lekarskich i porad telemedycznych (portal znany lekarz, portal orły medycyny).

Dodatkowo jako Główny Badacz prowadzi w Polsce liczne programy kliniczne skupiające się na nowoczesnych terapiach antyalergicznych (w tym nowoczesne odczulanie podjęzykowe/doustne).

Obecnie doktor jest także w trakcie studiów na kierunku Dermatologia w Iheed Cambridge Education Group – Royal College of Physicians of Ireland.

Lekarz podczas teleporady miał wystawić receptę, nie wystawił jej. Pomylił dokumentacje medyczne i w moją wpisał dolegliwości innego pacjenta i zalecenia również dla innej osoby. Umówiłam się na drugą konsultacje, żeby ponownie prosić o wystawienie recepty na leki przeciwalergiczne. Lekarz wykonał jedną próbę kontaktu, nie zdążyłam odebrać. W systemie zaznaczył, że były dwie próby kontaktu i zakończył konsultacje. W czacie po wizycie napisałam mu, że pomylił się i proszę o wystawienie recepty, na co odpisał mi tylko że poczta głosowa się zgłosiła. Żenada, pacjent totalnie zignorowany, a lekarz chyba tylko z nazwy, a nie z powołania.

Lekarz zadzwonił zgodnie z umówionym terminem i godzina, bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Wszystko szczegółowo wyjaśnił i poświęcił tyle czasu ile było potrzeba . Jest osobą godną polecenia.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci. Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują ...

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Pan Doktor jest specjalistą chorób dzieci. Troszkę roztargniony, ale ilosci pacjentów przyjmowanych raczej to usprawiedliwiają. Bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Trzeba ciągnać za język, zeby wszystko dokładnie wytłumaczył, ale podstawowe informacje raczej podaje. Synek trafił pod jego opiekę i naprawdę dobrze sie stało. Naprawdę dobry lekarz.