lekarz Tomasz Hernik

Neurolog

"PAN DOKTOR" zostawił mnie na lodzie z bardzo silnymi bólami i powiedział że nic mi nie poradzi i żebym sobie radził sam. Byłem u niego i prywatnie i z NFZ-u.Kazał przyjść a kiedy już przyszedłem na kolejną umówioną wizytę z badaniami tak jak wcześniej się z nim się umawiałem to powiedział że mnie nie przyjmie, nawet leków nie chciał przepisać jak prosiłem bo te które mi wcześniej dał skończyły mi się. Poszedłem tam aby uzyskać pomoc bo miałem silne bóle a zostałem przez tego pana potraktowany jak śmieć, i nie chcę słyszeć że może miał zły dzień, bo nawet weterynarz pomaga zwierzętom.

Byłam leczona na Oddziale.Pan doktor bardzo mi pomógł i postawił trafną diagnozę .Lekarz kompetentny i godny polecenia

Super lekarz. Szkoda tylko, że takich lekarzy jest tak mało. Ale ja i mój mąż baaaaardzo się cieszymy, że jesteśmy pod opieką Pana doktora:)))))

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz,nigdy wcześniej takiego doktora nie spotkałam