Tomasz Hilger

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
14 opinii

Urodzony lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wrzystko wytłumaczyć. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecono mi doktora nauk medycznych Tomasza Hilgera w lipcu 2012 roku.Zaniepokojona wyraźną zmianą kształtu czaszki,guzem na czole wielkości dużej śliwy na głowie mojej córki , postanowiłam skonsultować to z poleconym wcześniej chirurgiem. Konsultacja trwała 5 min z zegarkiem w reku, koszt wizyty 100 złotych. diagnoza bez wskazań do dalszych badań: nic groźnego,nie ma sensu prześwietlać,gdyż wszelkiego rodzaju prześwietlenia narobią więcej szkód niż to warte!Po wielu badaniach u innych specjalistów (w University Hospital w Southampton) między innymi: prześwietlenie głowy, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,prześwietlenia płuc,badanie szpiku kostnego a także MIBG scan diagnoza okazała się zupełnie inna...neuroblastoma zwana nerwiakiem płodowym- najczęstszy nowotwór rozpoznawany u niemowląt!WALCZYMY O JEJ ŻYCIE a PAN DOKTOR CO ROBI?!

MOJ SYNEK JEST POD OPIEKA PANA DR JUZ 4 LATA NA PRAWDE POMOGL JEST UPRZEJMY MA PODEJSCIE DO DZIECI WARTO GO POLECIC ZNAJOMYM

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Jego doskonałe podejście do dziecka oraz do rodzica powinno być wzorem dla wielu lekarzy. Bardzo dziękujemy za opiekę nad Zosią

Zdecydowanie nie polecam . poszłam z dzieckiem do niego w sprawie kurzajki na pięcie. Wyciął ją za pomocą skalpela i wszystko było dobrze.Ale po kilku tygodniach na stopie było aż 6 kurzajek , okazało się że podczas zabiegu razem z krwią rozsiały się kurzajki. Każdego uprzedzam aby nie usuwał kurzajek za pomocą krwawego zabiegu lecz wymroził je u dermatologa.

Lekarze ze Szczecina i Bydgoszczy mogą chylić temu dr czoła. Polecam serdecznie, bo to prawdziwy specjalista, człowiek który ma fachową wiedzę, przy tym budzi zaufanie, jest grzeczny i uprzejmy, cierpliwy i konkretny w działaniu. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyświetl karty zamknięte od chwili uruchomienia programu Internet Explorer. Otwórz ponownie ostatnią sesję przeglądania Przeglądaj w trybie InPrivate Przeglądaj sieć Web bez przechowywania danych o sesji przeglądania.

Bardzo dobry lekarz. Wytlumaczyl mi wszystko co i jak. Bardzo polecam tego lekarza !

Angażuje się w to co robi, jest bardzo miły, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

Kompetentny i uprzejmy lekarz, zaangażowany w to co robi. Leczenie moczenia zalecone dla mojej córki było skuteczne. Polecam innym tego lekarza.

Wspaniały człowiek, zainteresowany pacjentem. Polecam innym lekarzom - bierzcie przykład z tego człowieka.

bardzo pomógł mojemu synowi, dziękuję.

Wiedza i kompetencja stawiają go wysoko wśród lekarzy jakich znam. Polecam.

kompetentny i potrafiący wyjaśnic nam rodzicom w przystępny sposób istotę choroby naszego syna -dziękuję

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny