Tomasz Hilger

Kwidzyn
53,736143218,9506426501655508
thvega@wp.pl

Brak informacji o godzinach przyjęć

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:
www.uropedia.pl

Leczone choroby
  • nietrzymanie moczu
  • kamica nerek., kamica układu moczowego
  • Wady wrodzone układu moczowo- płciowego,
  • Zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych
  • Moczenie nocne i dzienne,
  • Problemy nietrzymania moczu
  • nietrzymanie moczu.
  • choroby nerek, układu moczowego
  • - CHOROBY UKŁADU MOCZOWEGO
  • kamica układu moczowego
  • zaburzenia oddawania moczu
  • zapalenie dróg moczowych
  • kwalifikacja i przygotowanie do operacji narządów moczowo-płciowych
  • nietrzymanie moczu
  • ZUM (Zakażenia układu moczowego)
  • Zapalenia pęcherza moczowego
  • Choroby układu moczowego
  • choroby dzieci, choroby układu moczowego, nefrolog dziecięcy
  • profilaktyka chorób układu moczowego,
  • zapalenie pęcherza moczowego
  • Zapalenie pęcherza moczowego
  • choroby układu moczowego
  • zakażenia układu moczowego
  • kamica moczowa, kolka nerkowa
  • Kamica moczowa: kamica nerek i moczowodów; kamica pęcherza moczowego
  • diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu
  • nawrotowe infekcje układu moczowego
  • kamica moczowa
  • kamica układu moczowego
  • Zakażenia ukłdu moczowego
  • stulejka
  • diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego
  • infekcje dróg moczowych
  • Stany zapalne układu moczowo-płciowego
  • CHOROBY NEREK I DRÓG MOCZOWYCH – zakażenia dróg moczowych, pęcherza moczowego i nerek;kamica nerkowa
  • Leczenie nietrzymania moczu
  • Wodonercze
  • DOLEGLIWOŚCI UKŁADU MOCZOWEGO:
  • Nietrzymanie moczu
  • - Nietrzymanie moczu z naglącym parciem
  • kamica moczowa, kolka nerkowa;
  • nietrzymanie moczu;
  • zakażenia układu moczowego;
  • Zakażenia ukłdu moczowego
Wykonywane zabiegi
  • leczenie operacyjne wnętrostwa i wodniaków jąder
  • USG nerek
  • USG pęcherza moczowego
  • Konsultacje z zakresu urologii dziecięcej i chirurgii dziecięcej z USG w gabinecie
  • USG jąder i moszny
  • konsultacje chirurgiczne
  • konsultacje urologiczne
  • konsultacje z zakresu chirurgii dziecięcej
Średnia ocena lekarza
4.4/5
Średnia:
4.55
14 opinii

Urodzony lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wrzystko wytłumaczyć. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecono mi doktora nauk medycznych Tomasza Hilgera w lipcu 2012 roku.Zaniepokojona wyraźną zmianą kształtu czaszki,guzem na czole wielkości dużej śliwy na głowie mojej córki , postanowiłam skonsultować to z poleconym wcześniej chirurgiem. Konsultacja trwała 5 min z zegarkiem w reku, koszt wizyty 100 złotych. diagnoza bez wskazań do dalszych badań: nic groźnego,nie ma sensu prześwietlać,gdyż wszelkiego rodzaju prześwietlenia narobią więcej szkód niż to warte!Po wielu badaniach u innych specjalistów (w University Hospital w Southampton) między innymi: prześwietlenie głowy, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,prześwietlenia płuc,badanie szpiku kostnego a także MIBG scan diagnoza okazała się zupełnie inna...neuroblastoma zwana nerwiakiem płodowym- najczęstszy nowotwór rozpoznawany u niemowląt!WALCZYMY O JEJ ŻYCIE a PAN DOKTOR CO ROBI?!

MOJ SYNEK JEST POD OPIEKA PANA DR JUZ 4 LATA NA PRAWDE POMOGL JEST UPRZEJMY MA PODEJSCIE DO DZIECI WARTO GO POLECIC ZNAJOMYM

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Jego doskonałe podejście do dziecka oraz do rodzica powinno być wzorem dla wielu lekarzy. Bardzo dziękujemy za opiekę nad Zosią

Zdecydowanie nie polecam . poszłam z dzieckiem do niego w sprawie kurzajki na pięcie. Wyciął ją za pomocą skalpela i wszystko było dobrze.Ale po kilku tygodniach na stopie było aż 6 kurzajek , okazało się że podczas zabiegu razem z krwią rozsiały się kurzajki. Każdego uprzedzam aby nie usuwał kurzajek za pomocą krwawego zabiegu lecz wymroził je u dermatologa.

Lekarze ze Szczecina i Bydgoszczy mogą chylić temu dr czoła. Polecam serdecznie, bo to prawdziwy specjalista, człowiek który ma fachową wiedzę, przy tym budzi zaufanie, jest grzeczny i uprzejmy, cierpliwy i konkretny w działaniu. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyświetl karty zamknięte od chwili uruchomienia programu Internet Explorer. Otwórz ponownie ostatnią sesję przeglądania Przeglądaj w trybie InPrivate Przeglądaj sieć Web bez przechowywania danych o sesji przeglądania.

Bardzo dobry lekarz. Wytlumaczyl mi wszystko co i jak. Bardzo polecam tego lekarza !

Angażuje się w to co robi, jest bardzo miły, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

Kompetentny i uprzejmy lekarz, zaangażowany w to co robi. Leczenie moczenia zalecone dla mojej córki było skuteczne. Polecam innym tego lekarza.

Wspaniały człowiek, zainteresowany pacjentem. Polecam innym lekarzom - bierzcie przykład z tego człowieka.

bardzo pomógł mojemu synowi, dziękuję.

Wiedza i kompetencja stawiają go wysoko wśród lekarzy jakich znam. Polecam.

kompetentny i potrafiący wyjaśnic nam rodzicom w przystępny sposób istotę choroby naszego syna -dziękuję

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny