lekarz Tomasz Idziok

Byłam na pierwszej wizycie u pana Doktora i było super. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan Doktor ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy. Z całego serca polecam.

Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone. Dodatkowo przemiła atmosfera , ogromna wiedza oraz nowoczesny sprzęt :) Jeszcze raz gorąco polecam

Bardzo uprzejmy, bardzo miły wiedza i doświadczenie, wiele razy zwracałem się z różnymi problemami, nawet telefonicznie późnym wieczorem,.. nigdy nie odmówił, zawsze pomógł a jak nie mógł to doradził. Z WIELOMA LEKARZAMI MIAŁEM DO CZYNIENIA , TUTAJ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM. Wiadomo NFZ jak działa ale w sferze prywatnej jest bardzo rożnie, tutaj zawsze otrzymasz pomoc, jak kiedyś usłyszałem, pracując w Niemczech w Klinice otworzył poradnie ponieważ straciłby bezpośredni kontakt z pacjentem. Wyjątkowo uprzemy i fachowiec,... Godny polecenia sami się Państwo przekonacie ,..

Z WIELOMA LEKARZAMI MIAŁEM DO CZYNIENIA , TUTAJ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM.
Godny polecenia sami się Państwo przekonacie ,..

Polecam Pana doktora,synek z chęcią wracal do gabinetu.Doktor odbiera telefony nawet na urlopie i zaszwe służy pomocą.

Gorąco polecam, świetny Pan Doktor. Bardzo dobrze potrafi zająć się pacjentem, przebadać, wytłumaczyć, poradzić. Gabinet w pełni wyposażony. Jeszcze raz bardzo polecam.

Moja opinia ,dla??? Wspaniałego Doktora ,Tomasz idziok ? Jest bardzo opszerna to jest wspaniały lekarz który ma dużo wiedzę na temat medycyny estetycznej ???,wie od pierwszego spotkania jak pomodz i co morzna zastosowadz u danej osoby z problemami skory ,?!poprostu Brak słów poledzam z CAŁEGO SERCA, Pana Doktora ,pozdrawiam Wioletta

Brak słów poledzam z CAŁEGO SERCA, Pana Doktora ,pozdrawiam Wioletta

bardzo polecam usługi Pana Doktora, posiada wiedzę, doświadczenie i nowoczesny sprzęt, a przy tym wizyta i zabiegi przebiegają w dobrej atmosferze, bo Pan doktor ma duże poczucie humoru, Joanna Podborączyńska

Kilka razy korzystałam z usług dr Idzioka. Jestem bardzo zadowolona z efektów, bardzo miły, kompetentny lekarz. Gorąco polecam :)

Od ponad 20 lat korzystamy z porad doktora Tomasza Idzioka. Porady chirurgiczne, pediatryczne pod kątem moich dzieci a nawet endokrynologiczna. Mając zaufanie do doktora zdecydowałam się na zabiegi z medycyny estetycznej. Doktor fachowo doradził tak, aby efekty były naturalne i jednocześnie podkreślały zalety. Mistrzowsko wykonane zabiegi. Efekt jest niesamowity - ok 10 lat mniej! Zmarszczki znikły, wyrównane i odmłodzone policzki, podniesiony owal. Gorąco polecam wizytę u doktora Tomasza Idzioka. To najwyższej klasy specjalista.

To nie pierwsza wizyta u doktora Idzioka. Jak zwykle wychodzę od doktora zadowolona. Nowe usta - bomba. Dziękuję i oczywiście polecam!!!