lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

W swojej „karierze” poznałam wielu specjalistów z dziedziny ginekologii i brakowało mi zawsze jednego..kompetencji które odnalazłam w końcu u Dr Janczarka. Rozumiem opinie negatywne-większość Pan jak zachodzi w ciąże to oczekuje poklasku,niestety nie jest to doktor który jak zobaczy banknot to się uśmiecha od ucha do ucha-to lekarz wykonujący w pierwszej kolejności swoje obowiązki, czasem również bardzo zmęczony nie tylko praca ale również ludzmi. Jezeli Panie szukają lekarza który będzie Wam słodził proszę sobie wygooglować jest ich mnóstwo ale z marnym skutkiem leczenia. Jezeli ktoś szuka profesjonalisty to jak najbardziej ...

Jezeli ktoś szuka profesjonalisty to jak najbardziej polecam. Doktor jest człowiekiem bardzo mądrym i SKROMNYM jak na posiadaną wiedzę i doświadczenie.
Polecam.
A komentarze typu brak poczucia humoru lub chamstwo radzę sobie drogie Panie wsadzić w buty-zamiast słomy.

Jestem pacjentką dr Janczarka od 5-6 lat. Pierwszy raz zaprowadziła mnie do doktora moja mama, która również była jego pacjentką. Chodzę do niego prywatnie. Wiele mu zawdzięczam. Będzie to ocena, poprzez przytoczenie zdarzeń. Zaczynając od poczatku: - Mieliśmy w planach badania (chyba cytologia) ale doktor przystępując do badania zauważył, że mam infekcje. Przypisał mi leki, kazał wrócić jak je wybiorę i nie wziął ani grosza za wizyte. - Przy dylemacie wyboru środka antykoncepcji, doktor przedstawił mi szeroki wachlarz możliwości, dokładnie każdy omawiając. Do wyboru z tego co pamiętam były: tabletki, ...

- Przy dylemacie wyboru środka antykoncepcji, doktor przedstawił mi szeroki wachlarz możliwości, dokładnie każdy omawiając. Do wyboru z tego co pamiętam były: tabletki, plastry, krążek, implant. Dał mi ulotki oraz czas do namysłu, nie naciskał. Wybrałam plastry, potem implant, doktor mi go zaaplikował, wyciągał po minionym okresie i zszywał. Śladu po zabiegu niemal nie ma.
- Miałam torbiel jajnika, doktor skutecznie temu zaradził przypisując odpowiednie leki.
- Zaszłam w pierwszą w moim życiu ciążę, czuje się dobrze zaopiekowana. Doktor pozwala uczestniczyć mojemu partnerowi w wizytach. Zawsze gdy coś tylko się dzieje, dzwonię do niego i mogę liczyć na pomoc, np:
Gdy pochorowałam się, a nie mogłam do niego przyjechać, zadzwonilam do doktora i przypisał mi leki, które mi pomogły.
Gdy pochorowałam się, w tych covidowych czasach, a jednym z objawów była utrata węchu, smaku, doktor przyjechał do mnie by zrobić mi wymaz, nie narażając mnie na kontakt z innymi potencjalnie chorymi w sanepidzie, przychodni.
Nie zdarzyło się, by doktor przypisał mi leki z wygórowanej półki, zawsze zwraca uwagę by koszta były ludzkie.
Gdy przychodzę na wizytę czekam max kilkanaście minut.
Doktor jest uprzejmy i delikatny. Nie żałuje swojego czasu. Dopytuje czy mamy jakieś pytania, na wszystkie skrupulatnie odpowiada. Mam wrażenie, że to pacjent decyduje, kiedy opuszcza jego gabinet. Osobiście, na podstawie własnych doświadczeń, szczerze polecam doktora Janczarka.

Nie polecam. Przyszłam na się z niewielkim krwawieniem z dróg rodnych, prawdopodobnie ciąża jak dla mnie 6 tydzień. Powiedział niemiło, że przyszłam sobie ciążę potwierdzić, że ma ważniejszych pacjentów, że teraz krwawienia nie widzi i o co mi w ogóle chodzi, po co ja przyszłam. Zbagatelizował mój ból brzucha. Na USg stwierdził, że widzi tylko przestrzeń płynęła w macicy. Na moje pytanie czy to ciaza czy nie, odpowiedział że on nie może nic stwierdzić. Nic nie wytłumaczył skąd krwawienie, nie pytal o nic, nie odpowiadal na moje pytania. Współczuję tym co do niego trafiają.

mam 60 lat i w swoim życiu spotkałam wielu lekarzy ale tylko 2 o takim oddaniu dla pacjętek jak dr Janczarek, który wykonuje swój zawód z pasją. Pamiętajmy drogie rozkapryszone Panie to jest tylko człowiek nie maszyna, ma prawo do gorszych dni lub błędu, liczy się efekt. Skupmy się na higienie osobistej idąc do lekarza to może będzie milsza atmosfera w trakcie badania bo ta sprawa być może jest priorytetowa..

Lekarz budzący zaufanie, w sposób dyskretny wykonuje badanie usg. Wszystko wyjaśnia nawet jakie będzie odczucie w czasie badania, nawet gdy to będzie bardzo nie komfortowe. Rozładowuje stres jaki przechodzi pacjentka w czasie wizyty.

Niestety zgadzam się ze złymi opiniami. Brak profesjonalizmu i nieprzyjemne "żarty" to tylko początek. Nie udziela rzetelnych informacji na temat wyników badań, nie udziela też wskazań jak leczyć. Wizyta trwa max. 10 minut ( z usg). Nie polecam wizyt, a już tym bardziej za pieniądze.

nie polecam jest napalony aby sobie popatrzec nigdy wiecej do niego nie pojde i nikomu go nie polece

Wspaniały profesjonalista i budzący ogromne zaufanie lekarz. Nie znam innego tak oddanego pacjentkom lekarza.

dr Jqnczarek jest wspaniałym lekarzem i co ważne z powołania. NIe ukrywam czekalam pod gabinetem ale dlatego że to tylko człowiek, który prosto ze szpitala przyjezdzal do przychodni. Mnie leczy od 5lat,zawsze dobiera odpowiednie leki,wszystko dokładnie wyjaśnia. Mojej mamie wykrył wczesnego raka i usunął mineły 3 lata i zero komplikacji. Jest sympatyczny a specyficzne poczucie humoru pana dr pomaga rozładować napięcię i krępujące sytuację. polecam

jest tragiczny, nie polecam, niekompetentny, roztrzepany, wulgarny i chamski, leczenie-jego sposob i wogole fakt czy bedzie podjete zalezy od humoru Pana doktora, wizyta w jego gabinecie to nieporozumienie i strata pieniedzy. i nie bede wiecej rozwijac tego tematu, prosze mi wierzyc na slowo...