dr n. med. Tomasz Kachel

Alergolog, Pulmonolog

Średnia ocen:5/5
Opinii3

Absolwent Akademi Medycznej w Krakowie. Specjalizacja z zakresu chorób płuc w roku 1996 i z alergologii w 1999 roku. Stopień doktora nauk medycznych nadany w 2003 roku w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Od 2002 roku Kierownik Oddziału Pulmonologiczno - Alergologicznego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.

19.09.2012

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

30.07.2012

Bardzo polecam lekarza. Kompetentny, potrafi znalezc przyczyne i odpowiednio dobrac leczenie!

04.12.2011

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, uprzejmy,spokojny, poświęca każdemu choremu, nie zależnie od charakteru choroby, tyle czasu ile chory potrzebuje. Świetnie tłumaczy przebieg choroby, sposób leczenia, rokowania. Ma dla chorego zawsze czas. Cudowny lekarz.

Cudowny lekarz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bielsko-Biała"?

Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy
Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała

Krasińskiego 30 lok. 1
Bielsko-Biała

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b

Blokowa 40