dr n. med. Tomasz Kacheldr n. med. Tomasz Kachel - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Absolwent Akademi Medycznej w Krakowie. Specjalizacja z zakresu chorób płuc w roku 1996 i z alergologii w 1999 roku. Stopień doktora nauk medycznych nadany w 2003 roku w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Od 2002 roku Kierownik Oddziału Pulmonologiczno - Alergologicznego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

Bardzo polecam lekarza. Kompetentny, potrafi znalezc przyczyne i odpowiednio dobrac leczenie!

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, uprzejmy,spokojny, poświęca każdemu choremu, nie zależnie od charakteru choroby, tyle czasu ile chory potrzebuje. Świetnie tłumaczy przebieg choroby, sposób leczenia, rokowania. Ma dla chorego zawsze czas. Cudowny lekarz.

Cudowny lekarz.