lekarz Tomasz Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

2,4
2,4
2,6

Lekarz o kamiennym wyrazie twarzy jednak bardzo profesjonalny. Ma dojść oschłe podejście jednak nie przeklada sie to na jego prace i wiedze jako lekarza specjalisty. Duży plus za to że potrafi poświęcić swój wolny czas pacjentowi jeśli pojawi sie jakiś problem czy wątpliwość. Mąż jest bardzo zadowolony i czuje konfort psychiczny w trakcie leczenia będąc pod opieką Pana doktora. Godny zaufania i polecenia.

Nie kompetentny,nie potrafi dokładnie zdiagnozować choroby Jak najdalej od takich Lekarzy. Nie polecam!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!

Uwaga!!!! Potrafi spieprzyc zabieg. Bez komunikacji z pacjentem Lekarz? Problemy z diagnozą i warsztatem. Potem ukrywanie spraw. Omijać szerokim łukiem. Czy nadal jest szefem zabiegowego w coi?

Uwaga!!!!
Potrafi spieprzyc zabieg.
Bez komunikacji z pacjentem
Lekarz? Problemy z diagnozą i warsztatem.
Potem ukrywanie spraw.
Omijać szerokim łukiem.
Czy nadal jest szefem zabiegowego w coi?

Bardzo dobry specialista i szybko rozpoznał moja chorobę, godny zaufania i polecenia. Naprawdę polecam.

Lekarz, który nie potrafił dokładnie zdiagnozować choroby mojego ojca, przez co przepisał złe leki. Mało kompetentny.