Tomasz Kleczkowski

Polecam. Pan Doktor super specjalista i człowiek. Kontakt już od pierwszej wizyty (1.06.22) pozytywny i profesjonalny, wszystko wytłumaczone co z moim kolanem i co robimy dalej. Ustalenie terminu operacji - mega szybko (30.06.22), Druga wizyta dwa tygodnie przed operacją, też Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył, jak się przygotować do operacji itp. Operacja również przebiegła wzorowo (mimo że już kilka różnych za mną to stresik zawsze jakiś jest). Cały personel Medicosu SUPER - profesjonalne i rzeczowe podejście oraz atmosfera swobodna aby rozładować ewentualne napięcie pacjentów. A efekt końcowy powalający - sprawność już na drugi dzień prawie 100% (oczywiście jak na zabieg artroskopii kolana) poruszałem się już bez kul (pomału i ostrożnie ale w pełni obciążając nogę). Kolejne 2 wizyty (po operacji) jak wcześniejsze, wszystko profesjonalnie i konkretnie w miłej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam. PS. Polecam rehabilitację (fizjoterapeuta Bartosz Haluch) już przed operacją - może też dlatego tak szybko doszedłem do sprawności.

Bardzo dobry specjalista. Jeśli musisz poddać się operacji kolana to ten lekarz jest w pierwszej trójce wyboru.

Wspaniały lekarz i miły człowiek. Postawił właściwą diagnozę i zoperował kolano syna (zerwane wiązadła). Serdecznie polecam doktora Kleczkowskiego.

Polecam tego lekarza w 100%. Mojemu chłopakowi wyciął łękotkę w kolanie. Operacja odbyła się w czerwcu i dzisiaj pan dr powiedział, że może wrócić do piłki nożnej. Jeśli szukasz wyśmienitego specjalisty ortopedy to nie wahaj się, tylko śmiało idź a na pewno nie pożałujesz! Dziękujemy Panie Doktorze! :)

Wyśmienity specjalista. Dziękuję Panie doktorze!! Każdemu będę polecał Pańską fachowość. Super specjalista!

Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek! jeśli szukacie wybitnego specjalisty to właśnie TEN człowiek! Jestem po operacji kolana, facet znalazł problem w miesiąc, czego ludzie z tytułem nie mogli znaleść w warszawie przez rok... Gorąco polecam i dziękuję Panie Doktorze!

Znany ni od lat lekarz, najlepszy ortopeda jakiego znam a i wśród wszystkich znanych mi medyków - w pierwszej trójce i to pod każdym względem.

Wyśmienity lekarz<ortopeda>na całym świecie. Po prostu jest MISTRZEM w wykonywaniu tego zawodu. Widać,że kocha to co robi,,,ma podejście do ludzi. Bardzo gorąco go polecam!!!!!!!! Pozdrawiam p doktora Tomasza Kleczkowskiego!

Wyśmienity lekarz<ortopeda>na całym świecie.
Po prostu jest MISTRZEM w wykonywaniu tego zawodu.
Widać,że kocha to co robi,,,ma podejście do ludzi.
Bardzo gorąco go polecam!!!!!!!!
Pozdrawiam p doktora Tomasza Kleczkowskiego!

polecam, świetny specjalista, zwłaszcza w zakresie kolan. Udziela wyczerpujących informacji. nie odsyła pacjentów na prywatne leczenie.

polecam, świetny specjalista, zwłaszcza w zakresie kolan.
Udziela wyczerpujących informacji. nie odsyła pacjentów na prywatne leczenie.