dr n. med. Tomasz Kluz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Pan doktor rzeczowy i kulturalny Polecam ............................................................................................................

Nie polecam. Całkowicie zignorował pacjentkę. Bez trafnej diagnozy. Jedyne co to polecił iść do kolejnego lekarza specjalisty (po znajomości). Zdecydowanie odradzam.

Jest uprzejmy i kompetentny, ale na wizyty każe przychodzić co 3 tygodnie i za każdym razem po 100 zł trzeba zostawić, mimo że wizyta niekiedy trwa 5 minut. Nawet za wypisanie zwolnienia (bez badania) trezba było zapłacić. Radzę wybrać lekarza mniej potrzebujacego kasy!

Wszystko jest dobrze póki jest dobrze, jeśli zaczyna się coś dziać to zbywa i traktuje jak piąte koło, w szpitalu na odczepnego zapytanie o zdrowie i tyle. Wydaje mi się, że nie traktuje pacjentek jednakowo tzn. polecone traktuje lepiej.

NIE POLECAM. Podczas wizyty oczywiście uprzejmy, ale zawsze miałam wrażenie że chciałby już zakończyć moją wizytę, gdyż w poczekalni czekały kolejne pacjentki. Dzwoniłam do niego podczas porodu, życzył mi powodzenia gdyż to był poniedziałek a on do pracy miał przyjść w środę!!!Miałam nadziaję że wykona telefon do lekarza, który miał wtedy dyżur, niestety pomyliłam się. Gdy przyszedł do pracy w środę (ja byłam przez tydzień w szpitalu)nawet mnie nie zbadał podczas wizyty, po wizycie też nie, przyszedł tylko i powiedział że zaprasza mnie za 6 tyg. na wizytę(kolejne 100zł). Gdy się mu zaczęłam skarżyć na brak czucia w piętach to sie śmiał i wcale się tym nie zainteresował choć byłam po cesarce czyli byłam znieczulona kilka dni wcześniej od pasa w dół. NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!

Bardzo dobry lekarz, prowadzil mi cala ciaze, podjal w odpowiednim czasie decyzje o cesarce (13 dni po terminie). Po porodzie caly czas mnie odwiedzal, az do momentu wypisu ze szpitala. Godny polecenia

Polecam wszystkim bardzo serdecznie, wspaniale prowadził moją ciążę, a przy rozwiązaniu bardzo pomógł

Roztrzepany,zagoniony,zrobił mi dużą krzywdę podejmując pochopną decyzję o zabiegu,który póżniej okazało się był niepotrzebny, a ja teraz ponoszę konsekwencje w postaci ciągłych krwawień,które są następstwem niepotrzebnego zabiegu.Nie mam żadnych skrupułów doradzając każdej pacjentce pana Kluza,aby każdą decyzję doktora dotyczącą zabiegu konsultowały u kogoś innego-pacjent ma takie prawo. Ja niestey nie poszłam upewnić się ,więc teraz pokutuję.

BARDZO MIŁY I KULTURALNY LEKARZ , W CZASIE POBYTU W SZPITALU OPIEKUJE SIĘ SWOJĄ PACJENTKĄ , ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS ABY NA BIEŻĄCO UDZIELIĆ INFORMACJI O KOLEJNYCH DZIAŁANIACH W LECZENIU , ODCZUWA SIĘ JEGO TROSKĘ I OPIEKĘ A TO JEST BARDZO WAŻNE DLA PACJENTEK - PO PROSTU BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK.