lekarz Tomasz Konecki

Lekarz Tomasz Konecki to świtny specjalista i wspaniały człowiek.Mój brat pomimo ciężkiej choroby i smutku po stracie jedynego syna,po wizycie od Pana dr Koneckiego wychodzi z lepszym nastawieniem do życia.Dziękuję bardzo Panu za miłą obsługę i pomoc w załatwieniu dalszej diagnostyki.Pragnę tutaj jeszcze podziękować Pani Marcie,która pracuje z panem za pomoc i wsparcie.Razem państwo stwarzacie w gabinecie wspaniałą atmosferę dla pacjenta.Polecam bardzo wizytę u Pana dr Koneckiego.Ocena na 6-stkę.

Od 3 lat nosiłem cewnik z powodu przerostu prostaty 130 ml.Urolodzy z którymi miałem do czynienia,ze współczuciem mówili ze tak będzie do końca życia,tym bardziej,że mam olbrzymią przepuklinę mosznową.Doktor Konecki natychmiast podjął decyzję o operacji,którą wykonał laparoskopowo przed miesiącem.Stan mojego zdrowia jest dobry i nawet zachowałem sprawność seksualną.Niech żyją młodzi wykształceni,mądrzy,odważni lekarze tacy jak Dr Tomasz Konecki. Czy ktoś wyobraża sobie co to znaczy ,po 3 latach przestać nosić non stop worek z moczem. Wdzięczny pacjent Romek z Pabianic

Od 3 lat nosiłem cewnik z powodu przerostu prostaty 130 ml.Urolodzy z
którymi miałem do czynienia,ze współczuciem mówili ze tak będzie do
końca życia,tym bardziej,że mam olbrzymią przepuklinę mosznową.Doktor
Konecki natychmiast podjął decyzję o operacji,którą wykonał
laparoskopowo przed miesiącem.Stan mojego zdrowia jest dobry i nawet
zachowałem sprawność seksualną.Niech żyją młodzi
wykształceni,mądrzy,odważni lekarze tacy jak Dr Tomasz Konecki.
Czy ktoś wyobraża sobie co to znaczy ,po 3 latach przestać nosić non
stop worek z moczem.