Tomasz Kopec

Laryngolog

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
15 opinii

Lekarz wyjątkowy- kompetentny,uprzejmy,budzi zaufanie. Efekt zabiegu po tygodniu = spełnienie najśmielszych oczekiwań! Z takim Lekarzem wszystko da się przeżyć :) Bardzo dziękuję, Panie Doktorze!

Wspaniały lekarz, profesjonalista, życzliwy. Godny polecenia wszystkim pacjentom z problemami ze śliniankami.

Bardzo dobry lekarz pod kazdym wzgledem. Odpowie na wszystkie pytania pacjeta. Operowal mojego syna. Operacja byla powazna( guz na sliniance) wszystko skonczylo sie dobrze. Nie wiem jak dziekowac. Jest naprawde super :-):-):-). Polecam go wszystkim znajomym. Panie doktorze jeszcze raz dziekuje za wszystko co pan zrobil dla mojego synka. Wielkie dzieki tez dla dok. Tomasza Pastusiaka.

Polecam wszystkim,wspaniały człowiek.Miałem kamienie na śliniance podrzuchwowej.Byłem u kilku lekarzy,aż trafiłem do Pana Doktora i wybór był trafny.Człowiek"anioł" ,więcej trakich lekarzy z powołania w Polsce.

Wspaniały lekarz.Myślałem,że tacy lekarze są tylko w telewizji z takim podejściem do pacjenta,okazało się,że to wspaniały lekarz z powołania.Polecam wszystkim.

Polecam tego lekarza, jestem tydzień po operacji ślinianki przyusznej, którą on przeprowadzał na Przybyszewskiego. Wspaniały człowiek- wydaje się że jest takim aniołkiem stróżem każdego swojego pacjenta.

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywny i wymagajacy a jednocześnie miły i szarmancki.

Mariola 18.12 .2012 Więcej takich lekarzy .Polecam ,bardzo miły i wspaniały specjalista .

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego i tam wizyty są bezpłatne. Pan doktor przeprowadzał u mnie 2 operacje usunięcia polipów w zatokach + prostował przegrodę nosa. Od ponad 2 lat mam spokój z polipami i mam nadzieję, że już nie powrócą :) Teraz jedynie raz na jakiś czas jeżdżę do doktora na kontrolę. Naprawdę szczerze polecam pana doktora, bo to prawdziwy lekarz z powołania :) oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Bardzo dobry lekarz, co widać po mojej powyzszej ocenie.

Miałem przyjemność poznać Pana doktora. Trafiłem do niego szukając rozwiązania swojego kilkunastoletniego problemu z uporczywie dającą się we znaki ślinianką podżuchwową (kamienie). Niesamowicie pozytywne wrażenie, natychmiast powróciła wiara w lekarzy. Wiele wyjaśnił, uspokoił, zaproponował inną metodę rozwiązania problemu ( do tej pory proponowano mi wyłącznie usunięcie ślinianki). Polecam zdecydowanie,jeżeli sytuacja wydaje się być beznadziejna, jest to człowiek który zrobi wszystko aby wam pomóc.

Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz. Jako jedyny spróbował innej metody walki z chorobą niż od razu poddanie operacji. Polecam

Naprawdę polecam tego lekarza. Pomógł mi jako jedyny, gdy inni laryngolodzy nie wiedzieli co mi dolega i udawali że się znają. Bardzo miły i uprzejmy, spokojnie wytłumaczy co dolega i na czym będzie polegać leczenie, nie robi niczego na "odwal" by się jak najszybciej pozbyć pacjenta. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam .Wzbudzil moje zaufanie. Bardzo mily i wyrozumialy.Odpowie na kazde pytanie pacjeta.Duzo czasu poswieca pacjetowi.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny