dr n. med. Tomasz Kopec

Laryngolog

slawek245 slawek245

29.01.2012

Miałem przyjemność poznać Pana doktora. Trafiłem do niego szukając rozwiązania swojego kilkunastoletniego problemu z uporczywie dającą się we znaki ślinianką podżuchwową (kamienie). Niesamowicie pozytywne wrażenie, natychmiast powróciła wiara w lekarzy. Wiele wyjaśnił, uspokoił, zaproponował inną metodę rozwiązania problemu ( do tej pory proponowano mi wyłącznie usunięcie ślinianki). Polecam zdecydowanie,jeżeli sytuacja wydaje się być beznadziejna, jest to człowiek który zrobi wszystko aby wam pomóc.

Anna

23.05.2016

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Tomasz

27.02.2015

Wspaniały lekarz. Jeżdżę do dr Kopcia od kilku lat na kontrole po operacji guza ślinianki przyusznej z Tychów aż do Poznania - warto! Zawsze cechuje go duża wiedza, wysoka kultura osobista, świetne podejście do pacjenta, spokój i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam - pacjent z Tychów.

Tatjana

02.10.2014

Lekarz wyjątkowy- kompetentny,uprzejmy,budzi zaufanie. Efekt zabiegu po tygodniu = spełnienie najśmielszych oczekiwań! Z takim Lekarzem wszystko da się przeżyć :) Bardzo dziękuję, Panie Doktorze!

Anonim

17.06.2013

Wspaniały lekarz, profesjonalista, życzliwy. Godny polecenia wszystkim pacjentom z problemami ze śliniankami.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24