dr n. med. Tomasz Kopec

Laryngolog

Opinii17

Anna

23.05.2016

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Tomasz

27.02.2015

Wspaniały lekarz. Jeżdżę do dr Kopcia od kilku lat na kontrole po operacji guza ślinianki przyusznej z Tychów aż do Poznania - warto! Zawsze cechuje go duża wiedza, wysoka kultura osobista, świetne podejście do pacjenta, spokój i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam - pacjent z Tychów.

Tatjana

02.10.2014

Lekarz wyjątkowy- kompetentny,uprzejmy,budzi zaufanie. Efekt zabiegu po tygodniu = spełnienie najśmielszych oczekiwań! Z takim Lekarzem wszystko da się przeżyć :) Bardzo dziękuję, Panie Doktorze!

Anonim

17.06.2013

Wspaniały lekarz, profesjonalista, życzliwy. Godny polecenia wszystkim pacjentom z problemami ze śliniankami.

Anonim

12.05.2013

Bardzo dobry lekarz pod kazdym wzgledem. Odpowie na wszystkie pytania pacjeta. Operowal mojego syna. Operacja byla powazna( guz na sliniance) wszystko skonczylo sie dobrze. Nie wiem jak dziekowac. Jest naprawde super :-):-):-). Polecam go wszystkim znajomym. Panie doktorze jeszcze raz dziekuje za wszystko co pan zrobil dla mojego synka. Wielkie dzieki tez dla dok. Tomasza Pastusiaka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24