Polecam wszystkim Pana doktora (dr Korzeń) wspaniały dentysta. Mimo mojego strachu i obaw Pan doktor okazał się być wspaniałym fachowcem!

Z czystym sumieniem polecam pana doktora .Leczyłam u niego zęby i jestem bardzo zadowolona i co ważne leczy BEZBOLEŚNIE ;)

Po prostu fantastyczny stomatolog odkąd zaczełam do niego chodzić na leczenie przestałam się bać:)Jak najbardziej polecam pana doktora.

Super doktor polecam potrafi dotrzec do kzdego pacjenta jest wyjatkowy w swoim fachu

Jestem bardzo zadowolona, bylam kilka razy u Pana doktora i zawsze byl bardzo kompetentny, bardzo ladnie zrobil mi przednie zeby, wcale nie widac wypelnien :D polecam!

uprzejmy lubiany przez pacjentow malych i duzych wszystko wytlumaczy polecam

uprzejmy lubiany przez pacjentow malych i duzych wszystko wytlumaczy polecam

Naprawdę lekarz z powołania. przede wszystkim uprzejmy, spokojny i miły! Warto polecić takiego lekarza.

polecam goraco pana doktora pomimo mlodego wieku jest bardzo dobrym stomatologiem tlumaczy wszystkie zagadnienia zwiazane z zebami :))) a przede wszystkim jest kulturalny i delikatny bardzo dobrze tlumaczy chorobe zeba i metody leczenia polecam wszystkim a przede wszystkim tym pacjentom co boja sie dentysty jak ognia :))))

Super lekarz. Miła, fachowa obsługa, a przy tym nowoczesny sprzęt: kamerka - można samemu obejrzeć ubytek w zębie. Fajna sprawa.. Gorąco polecam.