lekarz Tomasz Kostka

Laryngolog

Bardzo sympatyczny lekarz! Badanie przebiegło szybko i bezboleśnie

Bardzo sympatyczny lekarz! Badanie przebiegło szybko i bezboleśnie

Lekarz który ma gdzieś pacjentów,nie leczy,nie pomaga,nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dla Mnie lekarz "perfekto" od razu wiedział co Mi dolega(ZAPALENIE UCHA) gdy tylko wysłuchał Mnie i zbadał uszy przpisał maść i krople i po 4 dniach zapomniałam że wogóle miałam problem z uszami.

Od 3 lat leczę się u dr Kostki, od razu dobrze mnie zdiagnozował, zooperował, gdy inni specjaliści nie potrafili mnie zdiagnozować. Zdecydowanie polecam,

Bardzo dobry laryngolog i super człowiek.Leczyłem się długo u innych laryngologów bez ewidentnej poprawy.Skierował mnie do szpitala i zoperował(świetny chirurg).Po operacji dolegliwości ustąpiły.Lekarz godny polecenia,często niestety trochę zabiegany.

Bardzo niuprzejmy lekarz, pierwszy raz miałam okazje takiego spotkać, zrobił łaskę , że w ogóle mnie przyjął i zbagatelizował problem zdrowotny nie mówiąc już o tym, że zachowywał się jakby był skazany na tą pracę i wyżywał się na pacjentach.

Bardzo dobry specjalista. Skierował na badanie,które potwierdziło jego przypuszczenia.

lekarz kompetentny i bardzo uprzejmy skierował do szpitala co mi bardzo pomogło.

Polecam. Bardzo dobry lekarz. Lecze u niego również moje dziecko-pierwszy raz moja córka dała się spokojnie zbadać...Kompetentny i z duzym doświadczeniem.

Polecam bardzo korzystam z jego leczenia

Polecam bardzo korzystam z jego leczenia