lekarz Tomasz Kozieł

Ortopeda, Traumatolog

25.02.2014

Jest super geniusz w swoim fachu potrafi zajac sie pacjentem doskonale diagnozuje problem jestem po artkiostkopi lewego kolana dziala bez zarzutu ok polecam

25.02.2014

operował mi więzadła krzyzowe i łękotke. uprzejmy.konkretny,dobry fachowiec. polecam jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

10.11.2012

Byłam u doktora w Fimmedice.Nigdy w życiu nie miałam tak fachowej,miłej i bezstresowej wizyty lekarskiej.Może doktor miał zły dzień ale trudno mi w to uwierzyć.Z drugiej strony chyba się nie dziwię,za darmo nic w życiu nie ma,a w tym przypadku pieniądze dobrze wydane.

18.09.2012

Do lekarza trafilem z polecenia. Pierwsza wizyta odbyla sie w w klinice Fimedica. Przyszedlem z aktualnym USG i rezomansem stawu kolanowego. Rozpoznanie pekniecie lakatki. Propozycja operacja usuniecia lakatki prywatnie w klinice w Legionowie, koszt 4 500 PLN. Szybko zdecydowalem sie na operacje. Po wizycie miala sie ze mna skontaktowac asystentka lekarza. Zadzwonila i wstepnie usalila ze man termin operacji. Wiadomosc o ostatecznym terminie otrzymalem dzien przed operacja. W dniu operacji nie widzialem lekarza ani przed operacja ani po operacji. Tak na 100% to nawet nie wiem kto operacje robil, bo rozmawial ze mna tylko anestezjolog. Lekarz pojawil sie nastepnego dnia po operacji przy wypisywaniu mnie z oddzialu, co trwalo ok 5 minut. Po 2 tyg. mialem sie zglosic na kontrole i zdjecie szwow. Lekarz zapytal mnie gdzie bylem u niego na pierwszej wizycie. Kiedy powiedzialem, ze na Nowogrodzkiej powiedzial, ze mam tez tam przyjsc na zdjecie szwow. W tygodniu, w ktorym mialem miec juz zdejmowane szwy, zadzownilem ponownie do asystentki lekarza z zapytaniem, jak taka wizyta wyglada, czy to jest w ramach zabiegu (w sensie czy w ramach oplaty za zabieg, a jesli nie czy musze sie oddzielnie zarejstrowac). Asystentka nie byla pewna ale oststacznie powiedziala mi, ze to jest w ramach oplaty za zabieg i mam isc na do przychodni na Nowogrodzka, nie rejestrowac sie, poczekac az lekarz nie bedzie mial pacjentow i wtedy usunie szwy. Wybralem sie do tej kliniki i zrobilem tak jak powiedziala asystentka. Lekarz zamiast na 12:00 (od ej godziny powinien byc w przychodni, zgodnie z informacja asystentki) pojawil sie ok 13:30. Mial pacjentke wiec poczekalem i kiedy wyszla wszedlem do gabinetu. Lekarz przywital mnie pytaniem po co przyszedlem. Kiedy powiedzialem, ze na zdjecie szwow, powiedzial co to znaczy zdjecie szwow, on musi miec historie choroby i wyszedl po karte. Wracajac zaczal na mnie krzyczec, ze to prywatna klinika i nikt tu nic za darmo nie robi. Ze jak chce miec sciagniete szwy to musze zaplacic. Nie sluchal zadnych tlumaczen, ze to jego asystentka powiedziala, ze mam przyjsc na Nowogrodzka i bez rejstracji miedzy pacjentami wejsc do lekarza. Poczulem sie tak jak bym probowal cos wyludzic, a przeciez zaplacenie za wizyte w przychodni, jesli wylozylem juz 4 500 na operacje nie jest dla mnie jakims probleme. Ale lekarz, ktory na taka kwote mnie skasowal, widocznie uznal, ze probuje kogos oszukac. I mimo, ze to on robil operacje to nawet nie zapytal mnie jak sie czuje, czy wszystko jest ok tylko wyprosil mnie z gabinetu. Nie takiej obslugi oczekiwalem po prywatnej usludze za 4 500 PLN. Po powrocie do domu probowalem sie kontaktowac z asystentka lekarza, zeby sytuacje wyjasnic, ale nie mozna sie bylo z nia skontaktowac. Wyslalem w tej sytuacji smsa, ale ten tez pozostal bez odpowiedzi. Wyglada na to, ze obsuga byla na poziomie do czasu kiedy nie zaplacilem za operacje a potem to juz nikgo nie obchodzisz. Dodam, ze na oddziale w Legionowie, porcje zywnosciowe bardzo male. Kolacja podawana o 17:30 a nastepny posilek o 8:00 rano, wiec bylem bardzo glodny.

06.08.2012

Po przejrzeniu komentarzy, nie chcę podważać kompetencji tego lekarza, jeśli chodzi o staw kolanowy. Niestety w przypadku postępowania po urazie stawu łokciowego (złamanie głowy kości promieniowej) pan doktor wykazał się wyjątkową ignorancją. To jest pierwszy lekarz, z którym się zwyczajnie pokłóciłam. Poszłam w związku ze strzykaniem i bólem w stawie łokciowym podczas wykonywania ruchów rotacyjnych wyprostowanej ręki (tyle ile daję radę). Nie wykazał żadnego zainteresowania wnioskami fizjoterapeuty. Diagnozę postawił patrząc głęboko w moje nie do końca niebieskie oczy i stąd pewnie ona brzmiała: problem w łokciu wynika z histerycznej reakcji na ból. Podsumowanie: "łokieć po złamaniu albo będzie się prostował, albo nie, albo będzie w nim strzykać, albo nie." (cytat za panem doktorem) Na nic zdały się moje próby wytłumaczenia. Pan doktor nakazał mi siłowe prostowanie stawu łokciowego (co było całkowicie sprzeczne z tym, co mówił fizjoterapeuta). Po konsultacji u innego ortopedy: strzykanie jest wynikiem zbyt intensywnych ćwiczeń prostujących łokieć. Mam nie prostować go siłowo i nie przyspieszać. Dodam tylko, że pan dr Kozieł próbował "na chama" wyprostować mi łokieć na swoim biurku. Specjalista od kolan - sądząc po komentarzach, na pewno, z kończynami górnymi lepiej go omijać z daleka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Lelechowska 5
Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189

28 Czerwca 1956 r. 115

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
IRMED ul Tyszkiewicza 13
szpital ogólny