dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Naprawdę godny polecenia doktor, przede wszystkim nie owija w bawełnę, ale potrafi to przekazać w taki sposób, ze nie zabiera nadzieji na to ze bedzie dobrze. Szkoda ze takich lekarzy jest dzisiaj jak na lekarstwo

Świetny lekarz, przede wszystkim potrafi wytłumaczyc wszystko tak, że człowiek wszystko wie i nie musi posiłkować się internetem żeby zrozumieć :) godny polecenia.

Sto procent polecam lekarz z powołania oby wszyscy tacy byli ocena 5 to za mała skala szkoda ze tak dlugo się czeka na wizyty ale do dobrego lekarza zawsze trzeba poczekać

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny i życzliwy. Dobry fachowiec. Zdecydowanie polecam.

Fantastyczny!!! Miły kompetentny,zrozumiały. Rozumie, że rodzic nie jest lekarzem i nie rozumie terminologi medycznej.

Lekarz bardzo dobry, z lekko "innym" zachowaniem, ale to może dlatego że leżałem wtedy w szpitalu dziecięcym. Ogólnie polecam - krzywdy nikomu nie zrobi :)

Polecam, bardzo pomógł moim dzieciom i ma rewelacyjne podejście do dzieci, mankament to że ciężko dostać się do niego w poradni, ma długie terminy

Witam, Zgadzam się w pełni z moimi przedmówcami :) Wspaniały człowiek, lekarz :)) Dysponuje wielka wiedzą a przy tym jest bardzo miły, cierpliwy i wyrozumiały zarówno dla dzieciaczków jaki dla panikujących rodziców, których wspiera poprzez wyczerpującą informację nt choroby i dalszego leczenia dziecka. POLECAM Wielki szacunek Panie Doktorze - jakby tak kazdy lekarz podchodził do pacjentów i leczenia danej choroby - byłoby łatwiej :))

Witam,
POLECAM