2,7

Niekompetentny lekarz. Straszy od razu chorobami nowotworowymi bez większych podstaw. Nie potrafi odczytać poprawnie USG węzłów chłonnych. Drugi lekarz chirurg onkolog pracujący w szpitalu wyśmiał zupełnie postawioną przez Dr Kurka diagnozę. Zdecydowanie nie polecam, szkoda poświęconego czasu i nerwów. Dobrze, że była to wizyta na NFZ a nie prywatna. Z poważniejszymi rzeczami lepiej udać się gdzieś indziej.

BEZ KOMENTARZA ZDECYDOWANIE NIEKOMPETENTNY,BOJĄCY SIĘ WSZYSTKIEGO CHIRURG.

BEZ KOMENTARZA ZDECYDOWANIE NIEKOMPETENTNY,BOJĄCY SIĘ WSZYSTKIEGO CHIRURG.

Byłam u Pana Doktora z urazem palca u nogi.Pan Doktor zajął się mną bardzo dobrze.Dokładnie i bez pośpiechu wytłumaczył w czym rzecz i co mam na ten uraz stosować.Cała wizyta u Pana Doktora była bardzo przyjemna i kompleksowa.Nie czułam od Pana Doktora tej "napinki" jaką niestety posiada większość lekarzy.Pan Doktor Kurek jest bardzo dokładny i co również ważne bardzo sympatyczny.