Gdzie przyjmuję

place 11

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Średnia:
4.0512345
9 opinii

• 5

lekarz,który potrafi zapamiętać pacjenta i jego chorobę, nie traktuje pacjentów przedmiotowo,uprzejmy i życzliwy. Po prostu dobry Człowiek.

• 1

Byłam u tego urologa dwukrotnie, cierpiąc od roku na dolegliwość urologiczną. Przepisywał antybiotyki, które nie pomagały, postawił złą diagnozę nie robiąc badań. Jedynie prosił o zrobienie badania moczu, w którym nigdy nic mi nie wychodziło. Tłumaczyłam oczywiście, że od roku zrobiłam już 15 posiewów ale lekarz to zignorował.W końcu, kiedy nic już nie pomagało natrafiłam w internecie na informacje o wymazie z cewki moczowej. Dzięki Bogu. Oczywiście badanie wykazało u mnie bakterie przez którą tak długo cierpiałam. Przykro mi, ale nie polecam tego lekarza nikomu. Fakt, wzbudza zaufanie ale nic poza tym.

• 1

Początkowo wydaje się być bardzo kompetentny i pewny swojej wiedzy. Jednak podczas kolejnych wizyt ten obraz całkowicie się zmienia. Przepisuje ciągle te same leki i badania nie czyniąc żadnych postępów w leczeniu. Jeśli w trakcie jego praktyki lekarskiej trafia się trudny przypadek, odmawia pomocy. Utrudniony jest również kontakt z doktorem... Osobiście nie polecam tego lekarza, chociaż na pierwszy rzut oka, wydaje się być odpowiedzialny i wiarygodny... to wcale taki nie jest.

• 5

Wspaniały lekarz. Postawil odpowiednia diagnoze, zalecil odpowiedni antybiotyk i po 5 dniach wrocilam do zdrowie. Inny lekarz leczyl mnie nieudolnie przez 2 miesiace. Polecam.

• 5

jedydy lekarz który rozpoznał dolegliwości i praktycznie po kilku dniach bóle ustały

• 5

Po wielu latach, i błędnych diagnozach, dr Lubas zdiagnozował moją chorobę. Okazało się,że cierpię na chorobę przewlekłą, która nie jest grozna lecz powoduje duży dyskomfort w codziennym życiu.Dzięki wywiadowi, kilku badaniom i dopasowanym lekom uporałam się z dolegliwościami i mogę żyć normalnie.Stosuję leki przez cały czas, a na kontrolne wizyty chodzę tylko 2razy do roku.Czekając w poczekalni u p.doktora nasłuchałam się również wielu pochwał na jego temat.Zresztą, o jego kompetencji i profesjonalizmie świadczyć może ilość pacjentów, którzy regularnie przychodzą na wizyty-bo czyż wraca się do lekarza, który nie pomógł?!To moja osobista opinia ale jeśli ktoś ma problem urologiczny, serdecznie polecam wizytę u dr Lubasa!

• 5

Cudowny człowiek i genialny lekarz.Uratował mi życie.

• 1

W pierwszym kontakcie wydaje się być profesjonalistą jednak błędne diagnozy, nieprzemyślane decyzje i zabiegi doprowadziły pacjentkę będącą pod opieką tego lekarza do niepełnosprawności. W trudnych sytuacjach odmawia pomocy.

• 3

narazie trudno mi tak dokladniej opisac tego lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat