Gdzie przyjmuję
place 11

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
9 opinii

lekarz,który potrafi zapamiętać pacjenta i jego chorobę, nie traktuje pacjentów przedmiotowo,uprzejmy i życzliwy. Po prostu dobry Człowiek.

Byłam u tego urologa dwukrotnie, cierpiąc od roku na dolegliwość urologiczną. Przepisywał antybiotyki, które nie pomagały, postawił złą diagnozę nie robiąc badań. Jedynie prosił o zrobienie badania moczu, w którym nigdy nic mi nie wychodziło. Tłumaczyłam oczywiście, że od roku zrobiłam już 15 posiewów ale lekarz to zignorował.W końcu, kiedy nic już nie pomagało natrafiłam w internecie na informacje o wymazie z cewki moczowej. Dzięki Bogu. Oczywiście badanie wykazało u mnie bakterie przez którą tak długo cierpiałam. Przykro mi, ale nie polecam tego lekarza nikomu. Fakt, wzbudza zaufanie ale nic poza tym.

Początkowo wydaje się być bardzo kompetentny i pewny swojej wiedzy. Jednak podczas kolejnych wizyt ten obraz całkowicie się zmienia. Przepisuje ciągle te same leki i badania nie czyniąc żadnych postępów w leczeniu. Jeśli w trakcie jego praktyki lekarskiej trafia się trudny przypadek, odmawia pomocy. Utrudniony jest również kontakt z doktorem... Osobiście nie polecam tego lekarza, chociaż na pierwszy rzut oka, wydaje się być odpowiedzialny i wiarygodny... to wcale taki nie jest.

Wspaniały lekarz. Postawil odpowiednia diagnoze, zalecil odpowiedni antybiotyk i po 5 dniach wrocilam do zdrowie. Inny lekarz leczyl mnie nieudolnie przez 2 miesiace. Polecam.

jedydy lekarz który rozpoznał dolegliwości i praktycznie po kilku dniach bóle ustały

Po wielu latach, i błędnych diagnozach, dr Lubas zdiagnozował moją chorobę. Okazało się,że cierpię na chorobę przewlekłą, która nie jest grozna lecz powoduje duży dyskomfort w codziennym życiu.Dzięki wywiadowi, kilku badaniom i dopasowanym lekom uporałam się z dolegliwościami i mogę żyć normalnie.Stosuję leki przez cały czas, a na kontrolne wizyty chodzę tylko 2razy do roku.Czekając w poczekalni u p.doktora nasłuchałam się również wielu pochwał na jego temat.Zresztą, o jego kompetencji i profesjonalizmie świadczyć może ilość pacjentów, którzy regularnie przychodzą na wizyty-bo czyż wraca się do lekarza, który nie pomógł?!To moja osobista opinia ale jeśli ktoś ma problem urologiczny, serdecznie polecam wizytę u dr Lubasa!

Cudowny człowiek i genialny lekarz.Uratował mi życie.

W pierwszym kontakcie wydaje się być profesjonalistą jednak błędne diagnozy, nieprzemyślane decyzje i zabiegi doprowadziły pacjentkę będącą pod opieką tego lekarza do niepełnosprawności. W trudnych sytuacjach odmawia pomocy.

narazie trudno mi tak dokladniej opisac tego lekarza

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny