prof. dr hab.

Tomasz Mach

Gastroenterolog

Gdzie przyjmuję
place 11


Kraków
50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.8/5
Kompleksowość podejścia
4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.2/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.5/5
Godny polecenia
3.8/5
Średnia:
4.25
6 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

W MOJEJ WIELOLETNIEJ CHOROBIE PRZESZLAM WIELU PROF.LEKARZY U PANA PROFESORA BYLAM RAZ JEST BARDZO MILY ,CZULY,WYROZUMIALY ,WZBUDZO OGROMNE ZAUFANIE ,GDYBYM MOGLA SIE LECZYC U PANA PROF. NAPEWNO BYM TO ZROBILA PANIE PROFESORZE BARDZO DZIEKUJE ZOFIA Z RZESZOWA

5,0/5

To kompetentny i kulturalny pan. Bylam bardzo zadowolona z jego konsultacji. Cierpliwie przejrzal liczne moje wyniki i karty informacyjne i ustalil dla mnie dalsze leczenie. Zglosila sie do kontroli po 2 miesiacach zadowolona bo mi pomogl pan profesor. Polecam. Widac duze doswiadczenie. Szacunek dla pacjenta potwierdzila tez moja znajoma ktorej polecilam pana profesora. Wsrod specjalistow od watroby i przewodu pokarmowego to wart polecenia Lekarz.

5,0/5

To bardzo dobry i doswiadczony lekarz. W Krakowie jest najlepszym gastrologiem i specem od watroby. Niestety nie wszyscy oczekuja kompetentnej pomocy tylko rozpoznznia jakiejkolwiek choroby, np. Niesitniejacej grzybicy.

5,0/5

Jestem pełna uznania dla Pana Profesora.Jest miły uprzejmy i pełen uroku osobistego,ale najważniejsze- jest doskonały w swojej profesji!!!

2,5/5

Raczej odradzam wizytę u pana doktora.No chyba ze koniecznie chcesz uszczuplić portfel.Nie poddaje w wątpliwość wiedzy doktora (w końcu tytuł prof) natomiast wizyta nic do sprawy nie wniosła,poczułem się wręcz jak hipochondryk. Reasumując brak jasno sprecyzowanej i wyznaczonej możliwej drogi leczenia poprzez badania,leki.Rozmowa z pacjentem i otwieranie drzwi przez doktora...to chyba nie przystoi w praktyce lekarskiej, na dodatek tak słono opłacanej.

3,0/5

Chciałabym w tym miejscu napisać kilka zdań na temat uczciwości pana profesora. Nie dalej jak około 8 m-cy temu zgłosiłam sie do pana Profesora o poradę lekarską ( z resztą z polecenia znajomej).Mój problem polegał na tym, że od około roku miałam nieustanne biegunki, a lekarze w moim miejscu zamieszkania nie potrafili mi pomóc. Byłam wykończona fizycznie i psychicznie. Był uprzejmy, po przeanalizowaniu wyników badań jakie posiadałam zasugerował, że może to być celiaka, ale bez badań specjalistycznych nie jest w stanie tego na pewno potwierdzić. Zaproponował badania w szpitalu w Krakowie, oraz przepisał tymczasowe leki. Ja oczywiście sie zgodziłam i poprosiłam aby było to jak najszybciej ze względu na moje wyczerpanie. Pan Profesor powiedział ,że jak będzie miejsce w Szpitalu to sam do mnie zadzwoni. Oczywiście po tygodniu sama zadzwoniłam ,ale to pani sekretarka załatwia sprawy Profesora i nie było mowy aby porozmawiać z samym Profesorem. Kazała cierpliwie czekać. Zadzwoniłam po 2 i 3 i 4 tygodniach i dziękować Bogu jest maj 2011 i do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji od tego Pana. Wykończona tymi begunkami na skraju wyczerpania ,po miesiącu oczekiwania szukałam pomocy w Rzeszowie na tzw. chybił trafił. I co się okazało, to nie pan z godnymi tytułami przed nazwiskiem mi pomógł, a lekarz specjalista, który zajął się mną w odpowiedni sposób włącznie ze wszystkimi badaniami jakie sa tylko możliwe w tym zakresie. Jaki z tego morał; chyba te 200 zł za wizytę było zbyt mało aby pomóc schorowanej kobiecie z prowincji i to nie tytuły przed nazwiskiem czynią człowieka godnym naśladowania. Gdzie w tym wszystkim jest pacjent?

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat