prof. dr hab. Tomasz Mach

25.05.2011

Raczej odradzam wizytę u pana doktora.No chyba ze koniecznie chcesz uszczuplić portfel.Nie poddaje w wątpliwość wiedzy doktora (w końcu tytuł prof) natomiast wizyta nic do sprawy nie wniosła,poczułem się wręcz jak hipochondryk. Reasumując brak jasno sprecyzowanej i wyznaczonej możliwej drogi leczenia poprzez badania,leki.Rozmowa z pacjentem ...

Reasumując brak jasno sprecyzowanej i wyznaczonej możliwej drogi leczenia poprzez badania,leki.Rozmowa z pacjentem i otwieranie drzwi przez doktora...to chyba nie przystoi w praktyce lekarskiej, na dodatek tak słono opłacanej.

13.11.2012

To kompetentny i kulturalny pan. Bylam bardzo zadowolona z jego konsultacji. Cierpliwie przejrzal liczne moje wyniki i karty informacyjne i ustalil dla mnie dalsze leczenie. Zglosila sie do kontroli po 2 miesiacach zadowolona bo mi pomogl pan profesor. Polecam. Widac duze doswiadczenie. Szacunek dla pacjenta potwierdzila tez moja znajoma ktorej polecilam pana profesora. Wsrod specjalistow od watroby i przewodu pokarmowego to wart polecenia Lekarz.

27.05.2013

W MOJEJ WIELOLETNIEJ CHOROBIE PRZESZLAM WIELU PROF.LEKARZY U PANA PROFESORA BYLAM RAZ JEST BARDZO MILY ,CZULY,WYROZUMIALY ,WZBUDZO OGROMNE ZAUFANIE ,GDYBYM MOGLA SIE LECZYC U PANA PROF. NAPEWNO BYM TO ZROBILA PANIE PROFESORZE BARDZO DZIEKUJE ZOFIA Z RZESZOWA

28.08.2012

To bardzo dobry i doswiadczony lekarz. W Krakowie jest najlepszym gastrologiem i specem od watroby. Niestety nie wszyscy oczekuja kompetentnej pomocy tylko rozpoznznia jakiejkolwiek choroby, np. Niesitniejacej grzybicy.

08.10.2011

Jestem pełna uznania dla Pana Profesora.Jest miły uprzejmy i pełen uroku osobistego,ale najważniejsze- jest doskonały w swojej profesji!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kraków"?

Katarzyna Przybyszewska

Gastroenterolog dziecięcy