prof. dr hab.Tomasz Mach

Gastroenterolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
6 opinii

• 5

W MOJEJ WIELOLETNIEJ CHOROBIE PRZESZLAM WIELU PROF.LEKARZY U PANA PROFESORA BYLAM RAZ JEST BARDZO MILY ,CZULY,WYROZUMIALY ,WZBUDZO OGROMNE ZAUFANIE ,GDYBYM MOGLA SIE LECZYC U PANA PROF. NAPEWNO BYM TO ZROBILA PANIE PROFESORZE BARDZO DZIEKUJE ZOFIA Z RZESZOWA

• 5

To kompetentny i kulturalny pan. Bylam bardzo zadowolona z jego konsultacji. Cierpliwie przejrzal liczne moje wyniki i karty informacyjne i ustalil dla mnie dalsze leczenie. Zglosila sie do kontroli po 2 miesiacach zadowolona bo mi pomogl pan profesor. Polecam. Widac duze doswiadczenie. Szacunek dla pacjenta potwierdzila tez moja znajoma ktorej polecilam pana profesora. Wsrod specjalistow od watroby i przewodu pokarmowego to wart polecenia Lekarz.

• 5

To bardzo dobry i doswiadczony lekarz. W Krakowie jest najlepszym gastrologiem i specem od watroby. Niestety nie wszyscy oczekuja kompetentnej pomocy tylko rozpoznznia jakiejkolwiek choroby, np. Niesitniejacej grzybicy.

• 5

Jestem pełna uznania dla Pana Profesora.Jest miły uprzejmy i pełen uroku osobistego,ale najważniejsze- jest doskonały w swojej profesji!!!

• 4
  • 2

Raczej odradzam wizytę u pana doktora.No chyba ze koniecznie chcesz uszczuplić portfel.Nie poddaje w wątpliwość wiedzy doktora (w końcu tytuł prof) natomiast wizyta nic do sprawy nie wniosła,poczułem się wręcz jak hipochondryk. Reasumując brak jasno sprecyzowanej i wyznaczonej możliwej drogi leczenia poprzez badania,leki.Rozmowa z pacjentem i otwieranie drzwi przez doktora...to chyba nie przystoi w praktyce lekarskiej, na dodatek tak słono opłacanej.

• 4
  • 1

Chciałabym w tym miejscu napisać kilka zdań na temat uczciwości pana profesora. Nie dalej jak około 8 m-cy temu zgłosiłam sie do pana Profesora o poradę lekarską ( z resztą z polecenia znajomej).Mój problem polegał na tym, że od około roku miałam nieustanne biegunki, a lekarze w moim miejscu zamieszkania nie potrafili mi pomóc. Byłam wykończona fizycznie i psychicznie. Był uprzejmy, po przeanalizowaniu wyników badań jakie posiadałam zasugerował, że może to być celiaka, ale bez badań specjalistycznych nie jest w stanie tego na pewno potwierdzić. Zaproponował badania w szpitalu w Krakowie, oraz przepisał tymczasowe leki. Ja oczywiście sie zgodziłam i poprosiłam aby było to jak najszybciej ze względu na moje wyczerpanie. Pan Profesor powiedział ,że jak będzie miejsce w Szpitalu to sam do mnie zadzwoni. Oczywiście po tygodniu sama zadzwoniłam ,ale to pani sekretarka załatwia sprawy Profesora i nie było mowy aby porozmawiać z samym Profesorem. Kazała cierpliwie czekać. Zadzwoniłam po 2 i 3 i 4 tygodniach i dziękować Bogu jest maj 2011 i do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji od tego Pana. Wykończona tymi begunkami na skraju wyczerpania ,po miesiącu oczekiwania szukałam pomocy w Rzeszowie na tzw. chybił trafił. I co się okazało, to nie pan z godnymi tytułami przed nazwiskiem mi pomógł, a lekarz specjalista, który zajął się mną w odpowiedni sposób włącznie ze wszystkimi badaniami jakie sa tylko możliwe w tym zakresie. Jaki z tego morał; chyba te 200 zł za wizytę było zbyt mało aby pomóc schorowanej kobiecie z prowincji i to nie tytuły przed nazwiskiem czynią człowieka godnym naśladowania. Gdzie w tym wszystkim jest pacjent?

Gdzie przyjmuję

place 11

Kraków
    50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat