dr n. med. Tomasz Marczyk

2,9
2,6
2,5
2,6

Nie wypowiadam sie o fachowowsci, nie bylo okazji by ja testowac. Jedno jest pewne: Lekarz bez kontaktu z pacjentem, ekstremalna powsciagliwosc, malo eleganckie (delikatnie mowiac) odzywki, DIALOG w pewnym sensie "terapeutyczny" wykluczony. "na ten temat nie rozmawiam", "to niech pani sobie omowi z kolezankami". Od lekarza wymagam wiecej profesjonalnosci i lepszego kontaktu z pacjentem.

Jest bardzo drogi i arogancki .Zapłaciłem 300 zł i potraktował mnie jak idiotę .Umówiłem się z nim konkretnie na termin SMS-em odwołał spotkanie a teraz nie chce mnie przyjąć w ogóle bo mówi że raz nie przyszłem na spotkanie.Ma za dużo pieniędzy ludzi traktuje jak śmieci odradzam każdemu .Lepiej jechać : Szczecin,Nowa Sól ,Poznań . Uważa się za boga pana Życia i Śmierci .

Ja trafiłem do tego lekarza pod koniec roku 2011. Nie podałem kosztów wizyt ponieważ było ich kilka: badania, wyniki itp. Koszty poniosłem ponieważ nie chciałem czekać w długiej kolejce a zależało mi na czasie i to jest normalne na całym świecie. Wiem jedno - pomógł mi i mogę nadal spokojnie pracować.

Wiem jedno - pomógł mi i mogę nadal spokojnie pracować.

nie sympatyczny, mało kontaktowy brak szczegółowego omówienia diagnozy

nie sympatyczny, mało kontaktowy brak szczegółowego omówienia
diagnozy

przez zęby wycedził łaskawie trzy słowa na temat mojej wady - opisując jej umiejscowienie - które jak się później okazało w klinice było błędne . więc nie ma co się tak puszyć skoro nie jest się wszechwiedzącym Duchem Świętym a pacjęt płaci za wizytę

Wspaniały i kompetentny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, życzliwy,pełen zrozumienia i wsparcia dla pacjenta.

Lekarz ten jest osobą zarozumiałą, antypatyczną, odpowiada na pytania pacjenta zdawkowo, często serwując riposty. Pacjent nie jest ekspertem kardiologii, gdyby był nie przyszedłby na wizytę i oczekuje wyjaśnień.Powiedzenie niekiedy kilku miłych słów nie kosztuje, w przeciwieństwie do wizyty, która nie należy do tanich. Lekarz ten nie szanuje drugiego człowieka, traktując go z góry, uważając za prostaka. Nie zdaje sobie sprawy, że pacjent może być człowiekiem wykształconym i oczekującym oprócz symbolicznego wywiadu lekarskiego wskazówek czy uspokojenia typu: "Niech się Pan nie martwi, wszystko będzie dobrze". Bardzo źle wspominam wizytę.

BARDZO KOMPETENTNY,NIE POTRAFI WZBUDZC ZAUFANIA METODAMI MARKENTIGOWYMI-HIPERMARKETOWYMI.ZROBI TO CO UZNA ZA STOSOWNE I ZTYM WYNIKIEM MOGŁEM POKAZAC SIE W KLINICE WPOZNAIU I NIEPOWTARZALI JESZCZE RAZ BADAN

pojechalam z babcia do niego(prywatnie-nie bylismy umowieni)..na korytarzu czeka dwoch starszych Panow..babcia moja ledwo stoi na nogach..stan-ciezki kilka dni temu nie chcieli jej przyjac w szpitalu -Panowie widzac ja ustepuja jej kolejke..a co na to Pan Marczyk? nie przyjmie jej bo ma umowionych pacjentow....to jest kompetencja, uprzejmosc i chyba co najwazniejsze chec ratowania zycia? smiech...zal i bezsilnosc...

PAN DOKTOR JEST GODNY POLECENIA NASTĘPNEMU PACJENTOWI. JEGO WSZECHSTRONNA I KOMPETENTNA WIEDZA MEDYCZNA ZASPOKOIŁA OCZEKIWANIA WZGLĘDEM MOJEGO STANU ZDROWIA. ŻYCZYŁABYM SOBIE,ABY INNI LEKARZE SPECJALIŚCI BYLI TAK KOMPETENTNI I ODPOWIEDZIALNI ZA PACJENTA JAKIM JEST PAN DOKTOR TOMASZ MARCZYK.

PAN DOKTOR JEST GODNY POLECENIA NASTĘPNEMU PACJENTOWI.