dr n. med. Tomasz Matuszewskidr n. med. Tomasz Matuszewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Chirurg plastyczny

Jestem chirurgiem z kilkudziesięcioletnim stażem. Zajmuje się chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną, mój główny obszar zainteresowań to chirurgia ręki. Leczę wady wrodzone rąk u dzieci, trafiają do mnie pacjenci z powikłaniami. Konsultuję i operuję w klinice Model Med. Na stronie www.modelmed.pl znajdą Państwo informacje na temat rodzajów wykonywanych zabiegów i zakresu konsultacji. W swojej praktyce wykonałem kilka tysięcy operacji.

Zapraszam Państwa.

Niestety Pan doktor ma bardzo brzydką cechę. Krytykuje pracę innych specjalistów, mimo, że nie ma pojęcia z zakresu ich specjalizacji a tym bardziej na temat wykonywanych badań dodatkowych.Nie mając racji utwierdza w wym pacjentów. Stosuje schematy diagnostyczne niekoniecznie zgodne z wytycznymi narażając pacjenta na dodatkowe koszty. Chyba nie o to chodzi aby podważając czyjeś kompetencje zwróć uwagę na swoje, nie tędy droga, to bardzo nieeleganckie.

Ponad 10 lat temu robił mi operację biustu(powiększanie).Wyszło to niestety koszmarnie.Od lat noszę się z zamiarem poprawy,ale nie mam odwagi przechodzić znów tych cierpień.

Spotkałem w życiu kilku operatorów zaangażowanych bezpośrednio w rekonstrukcję mojej dłoni, ten wykonał to najlepiej. Mocno zabiegany człowiek, ale to lekarz z powołania. Dobry fachowiec, rzeczowo informuje o leczeniu i potencjalnych negatywnych konsekwencjach. W moim przypadku wynik zabiegu przeszedł oczekiwania - wszystko działa jak powinno. Z czystym sumieniem polecam jako traumatologa - specjalistę chirurgii dłoni. W innych obszarach - nie wiem, bo nie korzystałem:)

Kompetentny, rzeczowy, bez zbędnych dyskusji, ma się wrażenie, że ciągle zabiegany, zawsze w ruchu, ale pamięta o swoich pacjentach, kojarzy dobrze problem, tłumaczy na czym będzie polegał zabieg i czego można później oczekiwać, na pewno nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem, ale to nie musi być wina lekarza, po operacji mojego dziecka i rozmowach z innymi małymi pacjentami mogę śmiało stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec !!!

Mimo uznanych kompetencji zawodowych trudno o stwierdzenie, że wzbudza zaufanie. Nawet jeśli bardzo chciałoby się to potwierdzić.

Świetny specjalista, miły, uprzejmy a zarazem kompetentny i godny zaufania. Po zabiegu został mi mało widoczny ślad, mimo tego że zabieg odbył się stosunkowo niedawno. Szczerze polecam usługi tego lekarza!

fantastyczne efekty po zabeiegu, specjalista 100%

fantastyczne efekty po zabeiegu, specjalista 100%

Gdyby nie on pewnie nie miałbym połowy palców. Dzieki i sto razy dzięki. Ukłony i wieczny dług wdzięczności.

Usówał mi dwie blizny, z jednej jestem b.zadowolony ale z tej 2 nie bardzo dalej jest slad i jest bordowy, bede go jeszcze rozjaśniała laserem wział duzo pieniedzy a nic wspaniałego!! za takie pieniądze.. phii

W grudniu 2000r, trafiłem pod nóż u Pana doktora. Zoperował i śladu nie ma. Panie doktorze, serdecznie dziękuję . Pozdrawiam w swoim imieniu i swojej siostry - też z powodzeniem operowana przez Pana doktora. Polecam w 100% jako światowego fachowca.