dr n. med. Tomasz Męcik - Kronenberg

Tak leczył mi zęby aż skończyło się to na chirurgii szczękowej w Sosnowcu a tam lekarze po zapoznaniu się z problemem kazali zmienić dentyste. Nie polecam bierze wszystko na lewo do kieszeni i robi aż nie wydoi do reszty klienta i do póki nie zniszczy mu zębów. Poszkodowanych ludzi jest dużo osobicie znam kilka

Anioł nie lekarz. Polecam nie leczyłam zębów 15 lat z powodu przykrych doświadczeń i bólu , którego zawsze doświadczałam w gabinetach. Kiedy trafiłam do dr. Tomka wszystko się zmieniło :-) Mam piękne zęby i nic nie bolało :-)

zdecydowanie polecam pana doktora męcika. jest wysmienity. byłam u roznych dentystow jednak ten jest najlepszy, a co do opinii negatywnych no coz jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodzil. :-). Dostalam jego numer od kolegi z pracy i jak narazie nie zamierzam go zmieniac

100zł zapłaciłem za zabieg. A co do lekarza jest świetny.

100zł zapłaciłem za zabieg. A co do lekarza jest świetny.

to bardzo kompetentny,uczciwy lekarz. to człowiek z prawdziwym powołaniem.

to bardzo kompetentny,uczciwy lekarz. to człowiek z prawdziwym powołaniem.

POLECAM ! ! ! ;) lekarz podchodzi od razu do rzeczy od razu bezboleśnie i skutecznie ;) Polecam w 100% i pozdrawiam