Tomasz Miedziński

3,6
3,9
3,6

20.05.2013

Dziwi mnie bardzo ! tyle dobrych opinii na temat tego lekarza. Zero zainteresowania pacjentem i chorobą. Byle jak najszybciej się pozbyć. Może ma za dużo pacjentów tego nie wiem i jest przemęczony, ale to igranie z czyimś życiem i zdrowiem. Skierowanie na usg czy jakieś inne badanie specjalistyczne nieosiągalne !!!!!!! Zmieniłam przychodnie z bezsilności.

01.02.2013

naprawdę godny polecenia lekarz.przyjmuję pacjentów nawet wtedy gdy brakuje numerków. nie ma problemu ze skierowaniami na badania

19.07.2011

od 10 lat jest moim lekarzem, wcześniej byłam nim zachwycona, niestety ostatnio już nie jest tak sumienny i zaangażowany. szkoda.

26.10.2010

Chodzi do niego dużo osób, więc ma kolejki. Musi pracować w szybkim tempie i nie zawsze ma czas wszystko opowiedzieć. Nie wiem na ile to rzutuje na poziom stawianych przez niego diagnoz. Doktor niechętnie zapisuje antybiotyki. Uważam, że to dobra praktyka, choć są na pewno ...

Doktor niechętnie zapisuje antybiotyki. Uważam, że to dobra praktyka, choć są na pewno tacy, którzy katar chcieliby leczyć w ten sposób.

Ze skierowaniami nigdy nie miałem problemu. Doktor wypisuje je za każdym razem gdy jest taka potrzeba.

Ogólnie jest dobrym lekarzem.

07.09.2010

Pan doktor należy do młodego pokolenia specjalistów. Pomógł mi w moim problemie i to jest najistotniejsze. Ma też swoje wady, lecz zalety przewyższają te pierwsze zdecydowanie. Jest konkretny i bardzo sugestywny co pomaga pacjentowi. Ja osobiście polecam innym tego lekarza.

Pan doktor należy do młodego pokolenia specjalistów.
Pomógł mi w moim problemie i to jest najistotniejsze.
pacjentowi. Ja osobiście polecam innym tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Poznań"?

NZOZ Twoja Przychodnia

Galla 2D

Alina Toruńska

Bogusławskiego 16
Poznań
CENTERMED POZNAŃ sp. z o.o.
Św. Marcin 58/64
Amicus